Slovenský večer LIVE (Nocadeň, Instinct)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Tribute to World Legends - Frank Sinatra

Reduta, Praha 1

26.05.201802.06.2018

Pavla Schonová & Classic Goes Jazz

Jazz&Cocktail Club U Staré paní, Praha 1

26.05.2018

Kapela NOCADEŇ, slovenská popová stálice, která je na scéně již téměř 19 let, v loňském roce vydala úspěšné album Pozemskí Astronauti. Letos se vydávají na stejnojmenné turné v jehož rámci vystoupí úplně poprvé za celou dobu svého působení i v Praze. Podpoří je česko-slovenská formace Instinct, která letos oslaví 5 let svojí existence, a která právě vydává nový singl a videoklip Na život a na smrť.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Kapela NOCADEŇ, slovenská popová stálice, která je na scéně již téměř 19 let, v loňském roce vydala úspěšné album Pozemskí Astronauti. Letos se vydávají na stejnojmenné turné v jehož rámci vystoupí úplně poprvé za celou dobu svého působení i v Praze.

Webové stránky skupiny Nocadeň: http://www.nocaden.sk

FB stránka Nocadeň: https://www.facebook.com/nocadenofficial

INSTINCT, česko-slovenská formace, která letos oslaví 5 let na hudenbí scéně, právě přichází s novým singlem a videoklipem Na život a na smrť. Tato mladá skupina se v poslední době stále častěji objevuje v éteru slovenských rádií a zájem fanoušků nasvědčuje tomu, že se to asi jen tak nezmění.

Webové stránky skupiny Instinct: http://www.instinct.sk

FB stránka Instinct: https://www.facebook.com/instinctband

Spojení těchto dvou skupin v rámci jednoho večera bude ojedinělou konfrontací dvou generací slovenské hudby, kterou byste si neměli nechat ujít.

Fotky a videa

Facebook