Catz 'n Dogz (Pets Recordings/PL) @ Roxy

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

AghaRTA Band

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

25.01.201827.01.2018

Jazz Efterrätt

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

21.01.2018

Catz `n Dogz naběhnou v červnu do ROXY. V rámci aktuální klubové sezóny přiváží ROXY současná i legendární jména od deepu, přes tech house až po techno a červnové symbolické zakončení bude reprezentovat všechny tyto styly.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Catz `n Dogz naběhnou v červnu do ROXY

Datum: 17.6.2016

V rámci aktuální klubové sezóny přiváží ROXY současná i legendární jména od deepu, přes tech house až po techno a červnové symbolické zakončení bude reprezentovat všechny tyto styly. Pozvání přijali Catz `n Dogz, polské producentské a djské duo, které drtí v posledních letech světové dance-floory svou výbušnou směsí od disca přes deep house až po techno. Enormní hudební přehled a cit pro aktuální náladu v klubu, to očekávejte 17. června od Catz `n Dogz v ROXY.

Možná je znáte pod jejich civilními jmény Grzegorz and Wojciech, počátečními sety jako Deeop and Ketiov nebo jako undergroundové 3 Channels. Bezpochyby je ale určitě znáte pod aktuálním jménem Catz`n Dogz. Již od roku 2003 postupně každým rokem nabírají na tempu a stoupají výše přes založení vlastního labelu Pets Recordings, produkci nových tracků pro Eats Everything (Enhance Song), remixů Jamie Jones nebo Maceo Plex, cover-story pro Mixmag, umístění v Resident Advisor TOP 100 DJs až k vydání alba Basic Colour Theory v roce 2015. Album je 15ti skladbovou cestou experimentálními zákoutími taneční hudby, znamenalo světový úspěch a vystřelilo Catz`n Dogz přímo do djské extraligy.

Svůj djský skill a hudební cit následně potvrdili v rámci vystoupení na prestižních festivalech Sonar nebo Detroit Movement Festival a prozatímním vrcholem byl lednový exkluzivní Pets Rec. Label Showcase na mexickém BPM festivalu. Není pochyb, že Catz`n Dogz míří v roce 2016 na vrchol a české publikum bude mít příležitost být v červnu u toho.

Facebook