Ed Motta /Brazílie/

Ed Motta /Brazílie/

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

AghaRTA Band

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

25.01.201827.01.2018

Jazz Efterrätt

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

21.01.2018

Eduardo „Ed“ Motta, narozen 17. srpna 1971 v Rio de Janeiru, v Brazilii hraje „Música popular brasileira“, rock, soul, funk a jazz. Ed Motta je fantastický zpěvák, skladatel, producent a multiinstrumentalista z Brazílie, kde je ve svých třiačtyřiceti letech živou legendou.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Eduardo „Ed“ Motta, narozen 17. srpna 1971 v Rio de Janeiru, v Brazilii hraje „Música popular brasileira“, rock, soul, funk a jazz. Je synovcem populárního brazilského zpěváka Tima Maie. Ed Motta je fantastický zpěvák, skladatel, producent a multiinstrumentalista z Brazílie, kde je ve svých třiačtyřiceti letech živou legendou. Je synovcem zesnulé soulové ikony Tima Maia a jeho hudební záliby a vlivy přesahují všechny hranice. S 13 alby na svém kontě, tento „kolos z Ria” osciluje mezi boogie funkem a soulem; bossa novou a jazzem nebo nedávno rockem pro dospělé (AOR). Jeho zodpovědnost a imponující znalost vinylů, přírodních vín, filmu a kultury jako takové z něj činí jedinečného soudobého umělce. Album „AOR” (Adult-Oriented-Rock = rock pro dospělé) je opravdovou oslavou Edovy dnešní hudební posedlosti – hudby, s kterou vyrůstal, reprezentovanou pop-rockem 70. a začátku 80. let, ovlivněné soulem a jazzem. Od Steely Dana ke Christopheru Crossovi, Doobie Brothers nebo Chicagu. Album je nahrané jak v angličtině tak v portugalštině, Ed zpívá a hraje na Fender Rhodes společně s obrovsky talentovanými hudebníky jako chicagský perkusista 70. let Laudir Oliveira, eso kapely Tima Maia Paulinho Guitarra nebo jazz-soulová kytarová legenda David T. Walker, který vystupoval se všemi, od Stevie Wondera po Marvina Gaye, Freddie Hubbarda a Herbie Hancocka. Ed Motta zcestoval během dvou letních sezón celou Evropu a prezentoval své poslední album naživo jak na festivalech (např Nice Jazz Festival, Jazznojazz v Curychu), tak ve známých klubech, kde měl sérii velebených vyprodaných koncertů (New Morning v Paříži, Ronnie Scott´s Jazz Club v Londýně nebo North Sea Jazz Club v Amsterodamu. ED MOTTA – COLOMBINA ED MOTTA „Jazzahead!“ (2015)

Facebook