Manolito Simonet y su Trabuco (Kuba)

Manolito Simonet y su Trabuco (Kuba)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

El Nino

Mersey Music Club, Brno

19.01.2018

Fleret

host: Franc Alpa

Masters of Rock Café, Zlín

19.01.2018

MANOLITO SIMONET Y SU TRABUCO (Kuba) pořádá P&J; Music v rámci JMW 2016 s grantovou podporou Hl.m.Prahy a MK ČR
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

MANOLITO SIMONET Y SU TRABUCO (Kuba)

pořádá P&J Music v rámci JMW 2016 s grantovou podporou Hl.m.Prahy a MK ČR

Manuel Perfecto Simonet Perez – kapelník, klavír Ricardo Amarais Fernandez Macia – zpěv Gabriel Rodrigez Ducaner – zpěv Rubén Rodrigez Ducaner – zpěv Evelio Delfín Ranos Batista – konga Héctor Randy Olmo – bicí Jorge Luis Guerra Montero – gúiro Ernesto Sanchez Alvarez – basa Rafael Arbolaez Suarez – trubka Carlos Frank Areola Acosta – trubka Osley Patrilge Terry – trombon Ivanovi Garzon Tabares – trombon David Reicer Bencomo Guedes – flétna Eutimio Nicolás Gaston Hernandez – housle Orestes Calderon Estrada – čelo Jorman Almagro Loy – klávesy

Šestnáctičlenný soubor Manolito y su Trabuco je jednou z největších a nejoblíbenějších timbových kapel. Dokladem více než dvacetileté úspěšné kariéry jsou jejich nespočetné zahraniční zájezdy. Milovníkům salsy není třeba je představovat. Nakonec zařaďte tři sólové vokály a máte opravdový válečný stroj. Manolito y su Trabuco dostanou salsisty na celém světě. Odpor je zbytečný! Manuel Simonet se narodil v Camaguey roku1961. Na klavír a tres se začal učit pod vlivem hnutí amatérských umělců a zkraje osmdesátých let už hrál na piáno ve dvou skupinách – Lagrimas Negras a Inspiracion. V roce 1986 se stal hudebním režisérem, skladatelem a aranžérem orchestru Maravillas de Florida. V roce 1993 vytvořil vlastní skupinu – Manolito y su Trabuco. Slovo „trabuco“ je na Kubě synonymem pro týmovou sílu, něco jako válečný tanec haka novozélandského ragbyového týmu All Blacks. Manolitovo Trabuco je věrné svému názvu. Je to působivá, výbušná skupina, budící nadšené reakce fanoušků a lze vřele doporučit vidět je naživo. V nejpopulárnějším pořadu kubánské televize Mi Salsa byli v roce1994 označeni za objev roku. V následujícím roce vydali u vydavatelství Egrem svou první nahrávku „Directo al Corazón“ a vyjeli na první zahraniční turné. V obou případech zaznamenali okamžitý úspěch. Následovala další alba: Contra Todos los Pronosticos (Egrem, 1996), Marcando la Distancia (Egrem, 1998), Para Que Baile Cuba (Egrem, 2000) a Se Rompieron los Termometros (Egrem, 2001). V letech 1999 a 2000 obsadili Manolito y su Trabuco první příčku na kubánském soutěžním festivalu Cubadisco v kategorii taneční hudby i za text Nicoláse Guilléna pro píseň Llego la Musica Cubana. V roce2004 dosáhlo značné popularity album „Locos por mi Havana“. Ve vydavatelství Egrem se stalo nejprodávanější nahrávkou a bylo zvoleno nejlepší taneční hudbou roku. Rok 2006 přinesl další ovoce, „Hablando en Serio“, rok 2008 pak projekt „Control“. Skuteční velikáni kubánské hudby, Manolito y su Trabuco, prezentují na turné 2011 svá poslední alba, působivé a taneční „Trabuco una vez mas,“ a „Beat Cubano“, první počin kapely ve stylu latinského jazzu. Manolito y su Trabuco je nejlepší současná kubánská hudba. Do Paláce Akropolis se vrací téměř po 5 letech (první vystoupení se konalo 21.6.2011)

Facebook