MTO Universal Praha

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Katapult

Futurum Music Bar, Praha 5

23.11.2017

Zvíře jménem podzim - křest alba

Palác Akropolis, Praha 3

23.11.2017

Přijďte protančit střevíce na čtyřhodinovou spršku hitů od 60. let do současnosti v podání Malého Tanečního Orchestru Universal Praha.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Přijďte protančit střevíce na čtyřhodinovou spršku hitů od 60. let do současnosti v podání Malého Tanečního Orchestru Universal Praha.

Zpěváci Tomáš Hanák, František Skála, Jana Hanáková, Aleš Najbrt, Jiří Fero Burda, ztvární písně superhvězd televizní obrazovky 70. a 80. let (skupina Katapult, Pavel Liška, Waldemar Matuška, Václav Neckář, Dušan Grůň, Karel Hála, Miro Žbirka atd., atd.). Repertoár doplní světoví Elvis Presley, Tom Jones, Frank Sinatra, Joe Cocker i naši lidoví Promovaní inženýři od Plavců-Rangers, liboví Peter Dvorský a Karel Černoch, poetický Petr Novák a rockoví Katapulti. Z novějších skladeb jmenujme alespoň Nádherný rój Daniela Hůlky a hit Souměrná od Báry Basikové.

Za nástroji i mikrofony se Vám představí přední pražští umělci: František Skála, Aleš Najbrt, Zdeněk Lhotský, Luděk Polifka a členové Divadla Sklep – virtuosi Jiří Podzimek, Roman Fojtíček a herečky Lenka Vychodilová, Jana Hanáková, Tomáš Hanák.

Koncert naváže na premiéru dokumentu o Divadle Sklep (režie Olga Dobrowská), která proběhne v Kině Lucerna. Dokumentární film byl natočen u příležitosti 45. let existence divadla.

Fotky a videa

Facebook