JAMARON - KŘEST CD, hosté: Naty Hrychová, Psí Kšíry

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Petr Kroutil & His Brothers

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

22.01.2018

Batushka + Schammasch + Trepaneringsritualen

Futurum Music Bar, Praha 5

23.01.2018

JAMARON - KŘEST CD, hosté: Naty Hrychová, Psí Kšíry, Předkapely: Setoplete, Perutě
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Pražská partička Jamaron, která svou tvorbou protíná snad všechny existující hudební styly po dvou a půl letech práce vydává svoje první „nahé“ album. Vzhledem k úspěchům kapely a vzhledem k tomu, jak skvělé má kapela fanoušky, je Palác Akropolis pro křest alba tou nejlepší volbou. Během večera vystoupí i spřízněná ska-formace Setoplete, na než naváže úspěšná a oblíbená kapela Perutě Milana Peroutky. Můžete se těšit na speciální hosty, kteří společně s Jamaronem vystoupí na jednom pódiu a během večera můžete očekávat i nemálo překvapení…

Facebook