Rototom & Friends Europe

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

El Nino

Mersey Music Club, Brno

19.01.2018

Fleret

host: Franc Alpa

Masters of Rock Café, Zlín

19.01.2018

Výhodný nákup

Cena: vstupné se bude zvyšovat

Rototom & Friends Europe /w Wailing Souls, Daniel Bambaata Marley & others @ Roxy Prague
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

WAILING SOULS, JUNIOR KELLY, DANIEL BAMBAATA MARLEY, (JAM)

LAMPA DREAD (ONE LOVE HI POWA) (IT), SIRENE FACTORY (CZ)

Největší reggae událost letošního roku se bude konat 27. dubna v pražském klubu ROXY. Největší světový reggae festival ROTOTOM SUNSPLASH pořádá na jaře unikátní evropské turné hvězd světové scény. Během jednoho večera během tříhodinové show se na podiu potkají legendy roots reggae WAILING SOULS jejichž začátky na Jamajce sahají až do 60. let 20. století, JUNIOR KELLY, jež je zkušeným reggae „básníkem“  a  představitelem aktuálního jamajského new roots reggae a DANIEL „BAMBAATA“ MARLEY reprezentuje již třetí generaci potomků  Boba Marleyho, je synem Bobova nejstaršího syna Ziggyho a v Praze předvede svojí „něžnou“ kombinaci reggae, hiphopu a R&B. Takřka všichni Marleyho následníci jsou již po desetiletí respektovanými hybateli světové reggae scény a Daniel jistě tuto pochodeň ponese úspěšně dále a jeho hvězda bude stále růst.

Dlouhou afterparty ošetří jedna z ikon festivalu ROTOTOM SUNSPLASH - LAMPA DREAD ze slavného římského soundsytému ONE LOVE HI POWA a českou scénu bude zastupovat projekt SIRENE FACTORY, za kterým se skrývá  všeumělec Adam Lanči (Cocoman, Coco Jammin ).

http://www.rototomsunsplash.com/en/news/events/we-have-the-dates-for-the-rototom-friends-european-tour/

Fotky a videa

Facebook