Laura a její tygři - 30 let

Laura a její tygři - 30 let

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Wolf Alice

Support: Places

Roxy, Praha 1

16.01.2018

Latin Wave

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

16.01.2018

Oslava 30 let Laury a jejích tygrů a zároveň křest dvoualba 30 let Žár trvá / Továrna na sny, ve kterém vyjde nejstarší album Žár trvá v původní verzi a nejnovější album Továrna na sny.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

LAURA A JEJÍ TYGŘI OSLAVÍ V LUCERNA MUSIC BARU 30 LET A POKŘTÍ 2CD

Černé kravaty, bílé košile, černé brýle a krásná zpěvačka – Laura a její tygři oslaví 30 let své existence křtem jubilejního dvoualba Žár trvá/Továrna na sny 24. 3. 2016 v pražském Lucerna Music Baru.

 

Legenda české rockové scény vystoupí na své domovské scéně v pražském Lucerna Music Baru, jehož činnost zahajovala svým vystoupením a ve kterém odehrála většinu svých pražských koncertů. Mimořádný koncert se ponese ve znamení tří dekád a diváci se mohou těšit na tří nejvýraznější zpěvačky, které se vystřídaly na postu Laury – Ilonu Csákovou, Lenku Novou a současnou Lauru Lucii Bakešovou. Výroční koncert bude zároveň křtem dvoualba, které spojuje legendární debut Žár trvá a aktuální novinku Továrna na sny. Milým hostem bude Petr Janda, který pokřtí jubilejní dvoualbum a také si s Laurou zazpívá.

Fotky a videa

Facebook