Art Department (CAN)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Les Triaboliques /UK/

Výhodný nákup

Palác Akropolis, Praha 3

17.01.2018

Limited Edition

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

17.01.2018

Zajímá tě, jak a kdo učí špičkovou house music v Kanadě? Pokud ano, přijď 8. dubna do ROXY, kde bude přednášet torontský profesor deep a tech housu na fakultě umění - Art Department. Dříve dvoučlenný projekt, dnes jen jednočlenný, ale silnější než kdy předtím!
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Zajímá tě, jak a kdo učí špičkovou house music v Kanadě? Pokud ano, přijď 8. dubna do ROXY, kde bude přednášet torontský profesor deep a tech housu na fakultě umění - Art Department. Dříve dvoučlenný projekt, dnes jen jednočlenný, ale silnější než kdy předtím!

Příběh Art Department je od samého začátku jeden velký úspěch. Na hudební scéně se strhla obrovská vichřice nesoucí jejich jméno, která za sebou nechala zbořené zdi a bariéry mezi jednotlivými žánry. Namísto nich postavila novou katedru umění hudebního undergroudu (Without You - ft. Seth Troxler). V dubnu loňského roku oznámili Art Department odchod Kennyho Glasgowa, který se rozhodl vydat na sólovou dráhu.

Jonny White je nyní jediným profesorem vlivného projektu, který vznikl jako společné úsilí s dlouholetým kamarádem. I přes veškerou zodpovědnost, která mu tím připadla, nedává svým studentům prostor k pochybnostem. "Já si prostě jenom užívám té možnosti objevovat cokoli, co cítím a navíc se tím můžu živit" popisuje Jonny a dle posledních ohlasů je na dobré cestě. Časopis Spin.com zařadil vystoupení Art Department mezi 10 nejlepších momentů na Movement Festivalu v Detroitu - rodišti techna.

Art Department je svým způsobem rarita ve světě elektroniky. O tom tě přesvědčí i nedávno vydaný song Kisses For Roses. Dej dohromady deep beaty, osobitost, instrumentální prvky, trochu ponuré atmosféry a na téhle katedře umění uspěješ!

Video:
Boiler Room Mexico: https://www.youtube.com/watch?v=G1j18BnWx4k
Kisses For Roses feat. Aquarius Heaven: https://youtu.be/qqbgYhHZFTI
I C U: https://www.youtube.com/watch?v=4pLezsFzBGo

Audio:

Art Department & Shaun Reeves Live@Social Experiment Detroit 05/24/15

https://soundcloud.com/artdepartment/art-department-shaun-reeves-livesocial-experiment-detroit-052415

Fotky a videa

Facebook