Excelent Jukebox: Ty Dolla $ign (US)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Wolf Alice

Support: Places

Roxy, Praha 1

16.01.2018

Latin Wave

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

16.01.2018

Americký raper a zpěvák Ty Dolla $ign přijede poprvé do Prahy 18. dubna 2016 v rámci série Excelent Jukebox. Jako speciální hosté vystoupí Krept & Konan a také Jazz Cartier.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Ty Dolla $ign (US) poprvé v Praze

18. 4. 2016 Lucerna Music Bar, Praha

Americký raper a zpěvák Ty Dolla $ign přijede poprvé do Prahy 18. dubna 2016 v rámci série Excelent Jukebox. Ty Dolla $ign, vlastním jménem Tyrone William Griffin, Jr., se narodil do muzikantské rodiny. Postupně se naučil hrát na kytaru, basu, bicí a další hudební nástroje. Do hledáčku hudebních fanoušků se dostal díky produkování singlu TootIt and BootIt pro losangeleského rapera YG. Sólovou kariéru odstartoval v roce 2013 veleúspěšnou mixtapeBeach House 2, na které hostovaly hvězdy jako WizKhalifa, Too $hort nebo Juicy J. Následovalotourné spolu s WizKhalifou a A$AP Rockym. Dlouhohrající debut Free TC vydal Ty Dolla $ign v listopadu 2015, na kterém se objevili Jeremih, WizKhalifa, YG, FettyWap a další. Kromě alba vydal v loňském roce i singly spolu s Future, RaeSremmurd, Charli XCX, KidInkem, KanyeWestem, Juicy J, Drakem, WizKhalifou, Jeremih nebo Big Seanem. Strhující nasazení při tvorbě nové hudby se promítá i do živých vystoupení.

Nová oslnivě zářící hvězda na hip hopovém nebi Ty Dolla $ign se představí již 18. dubna v pražském Lucerna Music Baru v rámci série Excelent Jukebox. Na scéně je jen minimum dalších hudebníků, kteří by definovali novou tvář hip hopu jako právě on.

Fotky a videa

Facebook