Frank Turner and The Sleeping Souls (UK)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

El Nino

Mersey Music Club, Brno

19.01.2018

Fleret

host: Franc Alpa

Masters of Rock Café, Zlín

19.01.2018

Britský zpěvák a skladatel Frank Turner se vrátí 14. dubna 2016 do Prahy. V Lucerna Music Baru představí šesté studiové album Positive Songs For Negative People, které vyšlo v srpnu loňského roku.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Britský zpěvák a skladatel Frank Turner se vrátí 14. dubna 2016 do Prahy. V Lucerna Music Baru představí šesté studiové album Positive Songs For Negative People, které vyšlo v srpnu loňského roku.

„Před natáčením nové desky jsem hodně přemýšlel o debutových albech. Když kapela nahrává debut, v podstatě nahraje svůj živý set, který je čerstvý a plný energie, což se postupem času z muziky kapel často vytrácí. Chtěl jsem to zkusit a společně s The Sleeping Souls udělat desku, která má tenhle živý a dravý feel“, popisuje Frank Turner nahrávání nové desky. Frank s kapelou v prosinci 2014 odletěli do Nashvillu s kupou nacvičených písniček a během pouhých devíti dnů nahráli celé album. „Téměř všechno je na desce živě. Jsem hrdý, že můžu říct, že až na jednu výjimku jsou všechny vokály needitovaný“, dodává se Frank. Produkce alba se ujal zkušený producent, zpěvák a skladatel Butch Walker, jehož kredit se objevuje na deskách Katy Perry, Hot Hot Heat, Pink nebo Fall Out Boy. “V některých ohledech cítím tuhle desku jako moje definitivní prohlášení, jako shrnutí mých prvních pěti alb”, bilancuje Turner.

Frank Turner byl původně zpěvákem post-hardcorové kapely Million Dead. V roce 2005 se vydal na sólovou dráhu a má za sebou již 6 studiových alb. Tvrdší vlivy jsou v jeho sólové tvorbě stále znát, převládají však prvky folku a punku. Miláček publika v rodné Británii si rychle získává přízeň fanoušků po celém světě. Pravidelně vystupuje kromě Evropy také na severoamerickém kontinentu, kde bývají koncerty nezřídka vyprodány. Jeho živá vystoupení bývají nezapomenutelná, což potvrzuje i cena Best Live Act na AIM Award 2011. A kdo byl před dvěma lety na Frankově posledním koncertu v Lucerna Music Baru, může potvrdit, že koncerty tohoto mimořádně sympatického umělce zůstávají v pamětích návštěvníků na dlouhou dobu mezi top koncerty sezóny.

Fotky a videa

Facebook