Dwayne Dopsie and The Zydeco Hellraisers (us)

Dwayne Dopsie and The Zydeco Hellraisers (us)
E-Ticket
Co je E-Ticket?

Zrušeno

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Rhythm Desperados

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

18.01.201819.01.2018

El Nino

Mersey Music Club, Brno

19.01.2018

V Praze se v březnu představí Dwayne Dopsie se svou kapelou The Zydeco Hellraisers.  Fenomenální hráč na akordeon přenese do pražského klubu nezaměnitelný zvuk New Orleans.
Zrušený koncert 21.3.2016 - vstupenky je možné vrátit v místě zakoupení, děkujeme za pochopení.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

V Praze se v březnu představí Dwayne Dopsie se svou kapelou The Zydeco Hellraisers.  Fenomenální hráč na akordeon přenese do pražského klubu nezaměnitelný zvuk New Orleans.

Dwayne Dopsie & The Zydeco Hellraisers  v současné době cestuje po několika světadílech a propaguje své nové album Up In Flames. Recenze na desku i koncerty jsou vynikající a divácké ohlasy nadšené.  Jednou ze zastávek bude i pražský Lucerna Music Bar. Dwayne Dopsie zde vystoupí poprvé v České republice 21. března 2016.

Dwayne Dopsie & The Zydeco Hellraisers  jsou představiteli hudebního žánru zvaného Zydeco. Tento hudební styl je typickým pro oblast jihozápadní Louisiany, tedy kraje, kde se nachází kolébka řady hudebních žánrů, město New Orleans. Pro Zydeco jsou kromě jiného nepostradatelné dva nástroje, tahací harmonika a speciální valcha.

Pokud existuje gen zydeca v lidské DNA, v krvi Dwayna Dopsieho je ho bezpochyby plno. Dwayne pochází z vážené hudební rodiny a s hudbou začal hodně brzy. Ve svých čtyřech letech se chopil valchy a v šesti už vystupoval na pódiu po boku svého otce jménem Rockin' Dopsie Sr.

Dwayneho hudba oslovuje posluchače všech generací po celém světě. Jednou nohou pevně stojí v rodinné tradici, druhou v inovaci.  Dospívání pod dohledem hudebníka zvaného "King" bylo pro Dwayna úžasnou zkušeností. Jeho zápal pro hraní na valchu zastínila jen jeho vášeň pro tahací harmoniku, na kterou se naučil hrát v sedmi letech. Na cestách se svým otcem měl Dwayne hodně času na zdokonalení techniky, především díky vystoupením jeho otce, kterého se snažil napodobovat a jehož nahrávky poslouchal. Rockin' Dopsie Sr. dodával malému Dwaynovi odvahu a byl na něj jaksepatří hrdý. Když syn zvládl pár skladeb, otec ho nechal předvést se publiku. Po ukončení střední školy Dwayne s hraním v kapele pokračoval, vystoupil v Dolly Parton Show a Super Bowl Saturday Night. Po smrti Rockin' Dopsieho Sr. v roce 1993 Dwayne zůstal v rodinné kapele, kterou řídil jeho starší bratr David ‘Rockin' Dopsie Jr. 

V roce 1997 Dwayne své bratry ve skupině opouští a v roce 1999 představuje svou novou kapelu Dwayne Dopsie & The Zydeco Hellraisers a hrají několik let jako domovská kapela v Clubu La Strada na Bourbon Street v New Orleans, kde se neustále zdokonaloval. Jeho hudba a schopnost pracovat s publikem se staly nejdůležitějšími faktory jeho úspěchu. Během vystoupení Dwayne seskakuje z podia mezi diváky a vybízí je k tanci, často je také zve na pódium a nechá je hrát s kapelou, např. na valchu. Dopsie and The Zydeco Hellraisers stírají bariéry mezi účinkujícími a publikem a dělají z koncertu skvostnou párty. "Jde jen o to, aby se lidi pořádně pobavili!" říká Dwayne. 

Předprodej vstupenek na http://www.livermusic.cz/e-shop

Sestava:

Dwayne Dopsie - akordeon / zpěv

Vincent Doucet - valcha

Dion Pierre – basová kytara

Brandon David - kytara / zpěv

Tim McFatter – saxofon

 Kevin Minor - bicí

Aktuální album : Up In Flames (Sound of New Orleans)

Linky na videa:

https://www.youtube.com/watch?v=SI4fPDbBUuA

https://www.youtube.com/watch?v=qQdjVABK1ME#t=26

https://www.youtube.com/watch?v=RWUFzM8oBU0

Více informací na:

www.livermusic.cz

www.dwaynedopsie.com

Fotky a videa

Facebook