Néro Scartch + hosté

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

AghaRTA Band

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

25.01.201827.01.2018

Jazz Efterrätt

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

21.01.2018

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Nèro Scartch, mladý producent a klávesista Mydy Rabycad, nedávno vydal svoje silné a energické debutové album. Nese příznačný název Piece Of My Life a jeho velkolepý křest proběhne 23. února v Paláci Akropolis. Sólová tvorba tohoto nadějného talentu je protipólem k popovějším Mydy Rabycad a odhaluje temnější stránku jeho osobnosti. Na křtu se kromě vystoupení s živou kapelou můžete těšit na propracované projekce a světelnou show, zanedlouho také na profilech interpreta budou zveřejněni speciální hosté večera.

Facebook