The Algorithm (FR)

The Algorithm (FR)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Petr Kroutil & His Brothers

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

22.01.2018

Batushka + Schammasch + Trepaneringsritualen

Futurum Music Bar, Praha 5

23.01.2018

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

The Algorithm z Francie v Praze předvedou, jak smíchat drumandbass s metalem

"Zřejmě mám o sobě napsat pár slov, aby lidé věděli, kdo vlastně jsem. Takže, jmenuji se Rémi Gallego, jsem Francouz, je mi 26 let, žiju v Kolíně nad Rýnem (v Německu) a jsem nejvíc známý svým cenami ověnčeným jménem elektronického producenta 'The Algorithm'.

Jakže se to všechno vlastně seběhlo? Všechno to začalo během deštivé noci za prvního úplňku měsíce, na šíji mi zadul studený vítr, když jsem popíjel skvostné Bordeaux před sálajícím krbem. No... takhle to tedy úplně nebylo.

Narodil jsem se v Perpignanu v roce 1989, měl jsem šťastné a normální dětství, poslouchal jsem Daft Punk a Iron Maiden a studoval vědu a hru na kytaru. Hrál jsem v několika metalových kapelách ( Sons Of Chaos, Dying Breath, Floating Wood), ale všechny jsem hodil za hlavu, protože jsem se rozhodl soustředit se na své studium sítí a počítačové vědy. Brzy mi začalo živé hraní chybět a pak přišla chvíle, kdy jsem se začal věnovat kultivování svého zájmu o sekvencování hudby a o počítačovou hudbu obecně.

Projekt The Algorithm jsem začal v roce 2009 na Myspace a moje tehdejší inspirace byla poháněna potřebou kontrolovaného chaosu a nahodilosti. O 2 roky a 2 demonahrávky později jsem poprvé hrál naživo na festivalu Euroblast, kde jsem použil single midi kontrolér APC40 a inicioval nahrávací smlouvu s Basick Records, což vedlo k vydání mého debutu Polymorphic Code v listopadu 2012. Setkal jsem se tehdy s Mikem Malyanem, bubeníkem z Monuments, a v únoru 2013 jsme odehráli naši první společnou show v Camden Barfly.

Společně s dalšími koncerty po Evropě, Austrálii (Big Day Out), Japonsku, Nepálu, Izraeli a mnoha dalších zemích jsem skládal hudbu pro největší světový televizní sportovní kanál ESPN, video hry jako Super Mutant Alien Assault nebo Hacknet, produkoval remixy kapel jako Born of Osiris, Igorrr nebo Daft Punk, a pomáhal produkovat nahrávky muzikantů a kapel celého světa.

Po vydání druhé velké desky Octopus4 v červnu 2014 nahradil na bicí Mikea Malyana Jean Ferry z Uneven Structure, já dal na Keithe McMillena, Line 6 a sáhl po kytaře Aristides s cílem přinést do mechanismu počítačové hudby budoucnosti víc muzikantství a humanity."

Na březen 2016 bylo ohlášeno vydání třetího alba The Algorithm s názvem Brute Force, které vyjde u německého labelu Pirate Smile. Na oslavu této nové nahrávky se The Algorithm vydají také na evropské turné, jehož jednou ze zastávek bude koncert 7.dubna v pražském Lucerna Music Baru.

Fotky a videa

Facebook