České srdce

České srdce

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

ATMO music

Lucerna Music Bar, Praha

24.10.2017

Agentura Rachot vás zve

Výhodný nákup

Různá místa v Praze

24.10.201723.11.2017

Skupina České srdce vydává novinku „Noční motýl“ a slaví své čtvrtstoletí!
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Skupina České srdce vydává novinku „Noční motýl“ a slaví své čtvrtstoletí!

České srdce se vrací v silném složení, s charakteristickým keltským zvukem, s novou deskou a v plné síle.

Skupina letos oslaví své významné výročí na hudební scéně. 20.prosince v Lucerna Music Baru v Praze bude slavit 25 let své existence.

České srdce letos vydalo své sedmé řadové albumNoční motýl“. Prvním singlem se stala píseň „Rudé slunce“, která dostala čerstvě i klipovou podobu. Video podoba písničky výjimečně nevznikala v Bretani, ale skupina využila krásného babího léta doma v Čechách. Rudé slunce horké…tak členové skupiny vzpomínají na letošní horké a suché léto.

Na novince nazvané „Noční motýl“ se střídají kytarové rify, pro skupinu již tradiční, a houslové melodie. Jednotlivé písničky otextovali Ivan Hlas, Petr Hons a Lukáš Pavlásek. Mezi hosty nakonec zaúřadoval i Lou Fanánek Hágen.

 „Na album jsme vybírali asi z 25 písní a jsme rádi, že album vyšlo až teď, před rokem by to bylo asi dost jiné, máte se na co těšit...“ zpřesňuje Michal Šenbauer.

 „Fanánek je i autorem textu Napospas trávě, kde nakonec i hostuje. Je to výborný textař a dobrý kamarád. Rád vzpomínám ještě na dobu, kdy jsme, asi rok to bylo, s Holasem hostovali u Sester, bylo to fyzicky náročný, ale mám na to hezký vzpomínky“, dodává Michal Šenbauer.

Kdo by neznal známé hity „Srdce z Avalonu“ nebo „Bosou nohou žárem“. Kdo si chce nejen tyto písničky připomenout, nesmí 20. prosince minout pražský Lucerna Music Club.

„20. prosince se na Vás všechny v pražském Lucerna Music Baru těšíme. Se Srdcem pilujeme všechny naše hity i nové věci z desky a hlavně přijdou i hosté…“, vzkazuje za kapelu Michal Šenbauer.

Skupina zde oslaví své čtvrtstoletí! České srdce odehrálo mnoho koncertů a to nejenom doma, ale i v zahraničí (odehrálo tam kolem 200 koncertů). Nezapomenutelná byla spolupráce s legendou keltské hudby Alanem Stivellem.  Stále v živé paměti zůstává jeden z koncertů, který se konal i na Stade de France Keltská noc v roce 2003 kde bylo kolem 100 tisíc návštěvníků.  

Kapelník Šenbauer ještě v krátkosti shrnuje nejdůležitější momenty z historie Českého srdce:

 „České srdce vzniklo na přelomu 80. - 90. let. Naše první živé vystoupení se odehrálo v roce 1990. Naše první album nemělo název, ale na obalu to vynahradilo hezké tělo slovenské modelky, na kterém byl napsaný název České srdce. Další album hned následovalo a bylo to Srdce z Avalonu, kde hostoval Alan Stivell, jedna z největších keltských legend na světě, který hraje na harfu a natočil asi 20 alb. Spolupracuje třeba s Kate Bush a Simple Minds. Na další desku Pohřebiště hitů jsme přenesli atmosféru z našeho hraní po Bretoňských hospodách a klubech. Na následující desce Oheň voda vzduch, Znamení jsme nahráli do dnes hraný rádiový hit Bosou nohou žárem. Následovalo předposlední album Náměsíčnej a nyní jsme vydali novinku Noční motýl. Na domácí půdě můžete kapelu každý rok vidět a slyšet na známém festivalu Okoř se šťávou, který se koná v období květen-červen v podhradí hradu Okoř. Příští rok to bude již 18. festivalový ročník, který se odehraje přesně 28.května! Všichni jste zváni!“

Fotky a videa

Facebook