Logic (US)

Logic (US)

zrušeno

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Petr Kroutil & His Brothers

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

Batushka + Schammasch + Trepaneringsritualen

Futurum Music Bar, Praha 5

23.01.2018

Zrušeno. Vstupenky lze vracet v místě zakoupení.

 

Koncert amerického rapera Logica se ruší ze zdravotních důvodů. Je nám to velmi líto. Všechny vstupenky lze vrátit v místě jejich zakoupení. Doufáme, že se k nám Logic podívá co nejdříve. Tady je jeho stanovisko:

 

Všem mým evropským fanouškům,

Je mi líto, že musíme zrušit některé koncerty v rámci evropské The World Incredible Tour.

Po šesti letech, kdy jsem neustále vydával desky, koncertoval a cestoval za svými fanoušky, abych jim představil album ještě před jeho vydáním a před začátkem velkolepé severoamerické tour, si musím odpočinout.

Nikdy jsem neodpočíval a neměl prázdniny… Jsem jeden z těch, kteří pro svou hudbu udělají cokoliv do roztrhání těla. Především kvůli svým fanouškům. Pracuju 18 hodin denně. Někdy nonstop. Vystupoval jsem I za těch nejhorších podmínek a vždy se snažil, aby stála show za to.

A moc se omlouvám, ale moje zdraví je věc, kterou již déle nemůžu přehlížet.

Mám hroznou radost, že mám neuvěřitelné, úžasné a oddané fanoušky. Díky za vaší nekonečnou podporu a uvidíme se brzy!
Peníze za všechny vstupenky budou navráceny.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Americký raper Logic dorazí poprvé do Prahy, a to rovnou s čerstvým albem The Incredible True Story, které vydal na respektovaném labelu Def Jam. Ve čtvrtek 5. května 2016 vystoupí v pražském klubu Roxy.

Robert Bryson Hall II. Alias Logic má za sebou ve svých 25 letech úspěšnou kariéru. Stihl vydat čtyři mixtapy, pět singlů a dvě dlouhohrající alba. Už díky mixtapům se dostal do širšího povědomí a v roce 2013 vyjel spolu s Kidem Cudim, Big Seanem a Tylerem The Creatorem na americké tourné. Debutem Under Pressure, který vyšel na prestižním labelu Def Jam, se vyhoupl na druhou příčku Billboard Rap Chart a cestu na samotný trůn završil svým letošním albem The Incredible True Story, které žebříčky opanovalo. Logic za své hudební vzory považuje kromě raperů Jay-Z, Kayne West či Drake i hudebníky z jiných žánrových vod, např. Red Hot Chilli Peppers nebo klasiky jako je John Coltrane nebo Miles Davis. I tyto inspirační zdroje přispívají k tomu, že je Logicova hudba jasně rozpoznatelná a zapamatovatelná.

Mladý americký raper Logic vystoupí se svou show ve čtvrtek 5. května v pražském klubu Roxy. Fource tak přiveze další velké jméno současného hip hopu.

Fotky a videa

Facebook