Billy Martins Wicked Knee (USA)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Petr Kroutil & His Brothers

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

Batushka + Schammasch + Trepaneringsritualen

Futurum Music Bar, Praha 5

23.01.2018

Výhodný nákup

Cena: Vstupné se bude postupně zvyšovat

Uvádí RACHOT Production
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

WICKED KNEE , RAGTIME FUNK aneb kolize newyorského downtownu s neworleanskými pouličními dechy
"MUSIC FOR GOOD TIMES DURING BAD TIMES"

Světem protřelý bubeník Billy Martin, který je posledních dvacet let páteří tria Medeski Martin & Wood a v minulosti prošel řadou projektů na pomezí jazzu soulu a rocku. Hrál se Stingem i Arethou Franklin a souběžně Medeski Martin & Wood pracuje s dalším, muzikantsky stejně výjimečným projektem, žánrově na opačném konci spektra. Žádná elektřina, klávesy či kytary, ale dechy jak vystřižené z jazzového večírku v New Orleansu. Media označují Wicked Knee za "freaky avant brass band", Martin tvrdí že to je "protijed" vůči MM&W.; Osou dechové sekce je trumpetista Steven Bernstein, čtyřnásobný vítěz ankety časopisu Downbeat, kapelník sestav Sexmob a Millennial Territory Orchestra, který byl hudebním supervizorem filmového dokumentu I’m Your Man o Leonardu Cohenovi. Steven Bernetein je take členem John Lurie’s Lounge Lizards a autorem alb Diaspora Soul, Diaspora Blues, Diaspora Suite a Hollywood Diaspora která vydal na labelu Tzadik. Spolupracoval s řadou dalších hudebníků mezi které patří Marc Ribot, Lou Reed, Paul Shapiro.
Repertoár Wicked Knee tvoří vedle původních skladeb i pečlivě vybrané odkazy na hudbu Afriky či jazzovou klasiku - včetně coververze Sugarfoot Stomp od jazzového průkopníka Kinga Olivera či hitu Am I Blue od Ike & Tiny Turnerových.
"Název Wicked Knee jsem si vypůjčil z CD kompilace zaměřené na afro-americké kořeny posunuté do lehce surrealistické roviny" říká Billy Martin

Wicked Knee are Billy Martin (drums) Steven Bernstein (trumpet) Curtis Fowlkes (trombone) Marcus Rojas (tuba)

Pořadatel: http://www.rachot.cz

Facebook