CéU /Brasil/ - New album tour

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

AghaRTA Band

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

20.01.201827.01.2018

Jazz Efterrätt

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

21.01.2018

Výhodný nákup

Cena: Vstupné se bude postupně zvyšovat

Uvádí RACHOT Production
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

CéU - tichý oheň a éterické pokušení z brazilské megalopolis

Světově nejžádanější brazilská zpěvačka navazuje na zázračný mix, z nějž se před půl stoletím zrodila bossa nova. K éterickému, hluboce expresivnímu, sluncem prozářenému zpěvu přidává elektroniku a reggae, aranžmá jsou mistrovským dílem v umění dosáhnout maximálního účinku pouhým náznakem. Díky skvělému repertoáru získala celkem 4 nominace na Grammy. V roce 2010 ji elitní jazzový pianista Herbie Hancock přizval na své album The Imagine Project, věnovaném odkazu Johna Lennona, spolu s Jeff Beckem, Anoushkou Shankar a dalšími umělci.

Po třech nadšeně přijatých studiových albech vydala CéU živou nahrávku zachycující koncert ve svém domovském městě Sao Paulu, které je brazilským protějškem New Yorku a se svými 13 miliony obyvatel představuje unikátní tavící kotlík hudebních žánrů. Na pražském koncertě pokřtí nové album, vydané u prestižní kalifornské značky Six Degrees.

Zpěvačka se narodila v hudební rodině, její otec, skladatel a aranžér, ji uvedl do světa velikánů brazilské hudební tradice. CéU studovala hudební teorii i klasickou kytaru, později se přestěhovala do New Yorku. Tvrdí, že ji inspiruje především hudba s kořeny v Africe: jazz, reggae, i nigerijský afrobeat. Její umělecké jméno CéU znamená v portugalštině oblohu či nebe, a pro snadnou identifikaci se píše vždy s velkým U na konci. Mezi nejžádanější brazilské umělce zpěvačku vyneslo album Vagarosa (v překladu: pomalu, uvolněně), které elegantně spojuje akustické nástroje s elektronikou, nahrávky mají intimní zvuk se spoustou kouzelných detailů. Když zpěvačka vystupovala v Anglii, britské deníky o ní psaly v superlativech, aniž by komukoli vadilo, že zpívá především v brazilské portugalštině.

Pořadatel: http://www.rachot.cz

Facebook