Vasilův Rubáš a hosté

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

AghaRTA Band

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

20.01.201827.01.2018

Jazz Efterrätt

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

21.01.2018

Gala večer - neotesaná dvojice Vasilův Rubáš se do Akropole vrací rok co rok, tentokrát však přichází otesaná do gala.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Gala večer nabídne přímý pohled na přerod naivního punku v korporátně ulízlý stereotyp doprovázený lesklými předměty a spoře oděnými děvami. Každý návštěvník dostane jedinečnou příležitost ke zpytování vlastního nitra v oblasti proměny životních priorit v období pozdní adolescence odeznívající třetí dekády života.
Dvojice již tradičně bude hrát v sestavě Filip Vasilděda Novák (akordeon, kytara, zpěv) a Petr Ruby Rubáš (perkuse, řev a tumáš). Gala koncert doprovodí takzvaný Small big band, což je gala verze malého symfoňáku, který se objevuje s železnou pravidelností.
V neposlední řadě je namístě zmínit, že každý laskavý návštěvník dostane zdarma (tj. v ceně lístku) jedinečnou možnost zvolit si, zda přijde v gala, nebo jen tak gala bala.

Facebook