The Paper Kites (AU)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Please The Trees

Mersey Music Club, Brno

18.01.2018

Rhythm Desperados

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

18.01.201819.01.2018

Australská indie folk rocková skupina The Paper Kites zavítá s novým albem twelvefour do pražského Rock Café 26. ledna 2016. Německá zpěvačka a skladatelka Lủisa se představí před australskou indie folk rockovou skupina The Paper Kites
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Australská indie folk rocková skupina The Paper Kites zavítá s novým albem twelvefour do pražského Rock Café 26. ledna.

Historie kapely The Paper Kites se datuje do doby, kdy spolu Sam Bentley a Christina Lacy chodili do školy. V roce 2010 se skupina rozrostla na současných pět členů. Ve stejném roce vydali přelomový singl Bloom – skladbu, která definovala jejich zvuk na dlouhou dobu dopředu. I přes velký úspěch však kapela i nadále vyráběla všechny singly vlastnoručně. A tento osobní přístup k hudbě a fanouškům jí i nadále zůstával a projevuje se i v tvorbě videoklipů, které si kapela také natáčí sama. Následovalo vydání dvou EP Woodland a Young North a turné s Bombay Bicycle Club. Debutového alba States se fanoušci dočkali až v roce 2013. Následovalo první americké turné spolu s City and Colour. Druhé album twelvefour vydali The Paper Kite letos 28. srpna. Koncepčně pojatá deska obsahuje pouze skladby složené mezi půlnocí a čtvrtou hodinou ranní, o netradičním způsobu práce byl natočen i dokumentární film režiséra Matthew J Coxe.

Přijďte zjistit, jak znějí snové melodie z nového alba The Paper Kites v úterý 26. ledna do pražského Rock Café.

 

 

LỦISA (DE) vystoupí před THE PAPER KITES (AU)

Německá zpěvačka a skladatelka Lủisa se představí před australskou indie folk rockovou skupina The Paper Kites 26. ledna 2016 v pražském Rock Café.

Lủisina hudba je jedním slovem uhrančivá. Zpěvačka a skladatelka ze severoněmeckého Hamburku míchá dohromady vlivy folku, elektroniky a DIY přístupů. Vše kolem hudby, desek a videí si dělá sama nebo s pomocí nejbližších přátel. I díky tomu je její tvorba intimní a dotažená do nejmenšího detailu o čemž se můžete přesvědčit na jejích dvou albech One Youth Ago a Never Own. Lủisiny koncerty sklízejí velmi kladné ohlasy, ať už hraje sama jen s kytarou a syntezátory nebo s celou kapelou.

Nezbývá se než se těšit na večer plný skvělé nezávislé hudby v podání Lủisi a The Paper Kites 26. ledna v Rock Café. Klub se otevírá v 19:00

Pořadatel: http://www.fource.cz

Fotky a videa

Facebook