Jeremih (US)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

AghaRTA Gang feat. ŠTtěpán Markovič

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

20.07.201821.07.2018

Rene Trossman Little Big Band /USA/

Reduta, Praha 1

21.07.2018

V úterý 14. června do Prahy poprvé zavítá americký raper a r&b; zpěvák Jeremih. Svou novou, kritiky oceňovanou, desku Late Nights představí v klubu Roxy. Jako support vystoupí český projekt VR/NOBODY.

ZMĚNA TERMÍNU

Původní termín: 31/1/2016            Nový termín: 14/6/2016

 

Všechny již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti na nový termín.

 

V případě, že se vám nový termín nehodí, je možné vrátit vstupenky do 8.3.2016 v místě zakoupení, děkujeme za pochopení.

 

PŘESUN. Velmi nás to mrzí, ale nedělní koncert Jeremih v pražském Roxy se přesouvá na 14. června 2016 ze zdravotních důvodů. Jeremih byl nucen přesunout celé turné, nejde tedy jen o pražský koncert. Děkujeme za pochopení,.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketmaster Česká republika, a.s. neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Producent songů Kanye Westa JEREMIH (US) vystoupí tento týden v Roxy

Jeremih má hudbu v krvi, už od mala se sám učil na různé nástroje, ať už to byl saxofon, bicí nebo klavír. Na škole hrál v několika kapelách, které se mimo jiné orientovaly na latino jazz. Už tyto první zkušenosti s hudbou na něj měly zásadní vliv. Díky lásce k hudebním nástrojům přinesl v té době do především elektronického r&b, klasické nástroje a vrátil tak uměle znějícímu žánru jeho organičnost a soulový nádech. Nespoutaná energie, improvizace a chemie mezi hudebníky se projevuje především v nesčetných spolupracích. Mezi jména, se kterými se Jeremih spojil, se řadí např. 50 Cent, Lil Wayne, Wiz Khalifa, Busta Rhymes, Future, French Montana, J. Cole, Big Sean nebo Ty Dolla $ign. Kromě vlastní tvorby produkoval songy i pro Kanye Westa nebo Nicky Minaj.
 
Jeremiho alba Jeremih a All About You se umístila na předních příčkách hitparád, prodejů i hodnocení hudebních kritiků. Poslední deska Late Nights vyšla letos a vysloužila si skvělé recenze díky svému futuristickému přístupu k žánru. Zejména singl Pass Dat se řadí na vrchol nové vlny atmosférického a abstraktního r&b. Letos by měl Jeremih vydat nové album Later That Night, jak potvrdil v rozhovoru pro Billboard. Čtrnáctého června snad uslyšíme i dosud nevydané tracky. Je na co se těšit.

Pořadatel: http://www.fource.cz/

Fotky a videa

Facebook