Excelent Jukebox: Jack & Jack (US)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Rhythm Desperados

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

19.01.2018

AghaRTA Band

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

20.01.201827.01.2018

V pražském Lucerna Music Baru vystoupí 26. dubna 2016 americké duo Jack & Jack. V rámci svého prvního vystoupení v České republice představí nedávno vydané EP Calibraska. Show je součástí koncertní série Excelent Jukebox.

VIP BALÍČEK!

VIP balíček, jehož součástí je Meet & Greet a fotografie s Jack & Jack od profesionálního fotografa, VIP visačka a dárek.

(Prodej VIP balíčku je možný pouze přes internet a nezahrnuje vstup na koncert.)

 

Meet & Greet Package:
-          Photo with Jack & Jack (Professional Photographer only). Photos will be downloaded to a specific website for the guests to later download themselves
-          VIP Tour Laminate
-          Jack & Jack Tour gift

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Fource Entertainment &Gambrinus Excelent uvádí

Americké duo JACK & JACK (US) míří do Prahy

26. 4. 16 Lucerna Music Bar, Praha

V pražském Lucerna Music Baru vystoupí 26. dubna příštího roku americké duo Jack & Jack. V rámci svého prvního vystoupení v České republice představí nedávno vydané EP Calibraska. Show je součástí koncertní série Excelent Jukebox.

Devatenáctiletí Jack Gilinsky a Jack Johnson, známí z prostředí sociálních sítí jako Jack & Jack, jsou nejlepší prátelé již od školky. Začali tím, že pod přezdívkou Nerd Vandals nahrávali krátká videa na sociální síť Vine. Během několika měsíců si získali na všech sítích dohromady téměř dvacetimilionovou fanouškovskou základnu a jejich první virální Vine označil Huffington Post za “zkrátka perfektní”. Později se přesunuli od vtipných videí k hudbě. Sami vydali 11 singlů, z nichž se všechny umístily na předních příčkách na iTunes, a EP Calibraska, které se okamžitě vyhouplo na #1 na iTunes a #3 na Billboard Independent Album Chart. V tuto chvíli jedou téměř vyprodané turné po Evropě, připravují se na turné v Jižní Americe a pracují na vydání svého debutového alba, které by mělo vyjít v průběhu roku 2016.

Pořadatel: http://www.fource.cz

Fotky a videa

Facebook