U-Prag - křest CD

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Please The Trees

Mersey Music Club, Brno

18.01.2018

Rhythm Desperados

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

18.01.201819.01.2018

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Seconds of Life – tak zní název druhého alba od U-Prag, které vychází v prosinci 2015. Kapela ho vydává na vlastním labelu a slavnostně ho pokřtí 17. prosince 2015 v pražském Paláci Akropolis. Vedle nových skladeb, z nichž některé zazní v koncertní premiéře za doprovodu smyčcového kvarteta, U-Prag představí i originální scénografické pojetí.

Seconds of Life jsou albem momentek a vzácných stavů mysli, jejichž nahodilost a omezené trvání vizuálně vyjadřuje symbol ubíhající vteřinovky. Hudebně ho charakterizují do detailu řešené kompozice a často až filmová atmosféra, kterou v několika skladbách umocňují živé smyčce, s nimiž kapela vedle elektronické složky a dalších nástrojů také pracuje.
U-Prag, kteří na scéně působí již déle než 13 let, křest Seconds of Life spojili se svým tradičním vánočním večírkem X Masso. O skvělou atmosféru se po koncertě na obou barech postarají djs Josef Sedloň, Babe LN, Slater, Biodan, B4K, Nika 77 a další hosté. S blížícím se Štědrým dnem se navíc křest Seconds of Life dá spojit také s pořízením originálních dárků s motivy nového alba přímo na místě.
Podporuje Radio 1.

Kapelu U-Prag, která na scéně působí od roku 2002, tvoří šestice muzikantů s různými hudebními přesahy. Vedle elektronické složky využívají širokou škálu živých nástrojů a ve svých hudebních experimentech si nekladou meze, což se promítá i do jejich nového alba „Seconds of Life“, které vychází v prosinci 2015. Na svém kontě zatím mají kompilaci „Work 2002–2007“ shrnující tvorbu z prvních pěti let a debutové album „44 thousand actors in 16 flats“ z roku 2009. Od svého vzniku odehráli přes 160 koncertů po celé ČR, ale také na Slovensku či v Německu, a v současnosti chystají turné k nové desce.

U-Prag jsou: Šimon Dvorský – klavír, zpěv Daniel Petkevič – perkuse, violoncello Tomáš Lacina – baskytara, kontrabas Michal Pavlíček – bicí Milan Broum – kytara Jan Stiborek – perkuse, kytara

Facebook