Republic of Two

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

AghaRTA Band

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

25.01.201827.01.2018

Jazz Efterrätt

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

21.01.2018

V sobotu 14 listopadu vystoupí pražské indie-folkové duo Republic of Two v Paláci Akropois a koncert bude mít dvě části.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

V sobotu 14 listopadu vystoupí pražské indie-folkové duo Republic of Two v Paláci Akropois a koncert bude mít dvě části.
V první zahrají Jiří Burian a Mikoláš Růžička za pomocí speciální technologie Silent Disco, která se obvykle používá na dj parties. Snad poprvé v ČR se celý koncept přenese do živého hraní a návštěvníci klubu budou mít sluchátka, na kterých si budou moci volit mezi oběma písničkáři, jejich skladbami, které budou znít v akustické podobě jen za pomoci kytar a zpěvů.
V druhé půlce večera zahrají Republic of Two s celou kapelou a zazní i nové skladby z připravovaného alba, které vyjde na jaře 2016.

Facebook