Cocotte Minute - křest CD

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Les Triaboliques /UK/

Výhodný nákup

Palác Akropolis, Praha 3

17.01.2018

Limited Edition

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

17.01.2018

Česká numetalová ikona Cototte Minute je zpět. Křest CD s názvem „!Rituál, kmen a srdce a kmen!„
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Česká numetalová ikona Cototte Minute je zpět. Křest CD s názvem „!Rituál, kmen a srdce a kmen!„
Česká numetalová ikona Cototte Minute je zpět a jejich nejsyrovější nahrávka v historii řve do světa: „!Rituál, kmen a srdce a kmen! „
Po více než dvouleté pauze se vrací Cocotte Minute na podia a navíc s excelentní, živě a na jediný pokus nahranou (sic!) syrovou Videodeskou, kterou pokřtí v domovském Paláci Akropolis.
Tvrdá, syrová, dospělá ale překvapivě přístupná nahrávka vznikla v srpnu 2015 ve stařičké tovární hale u pivovaru Berounský Medvěd.
Cocotte Minute nahráli svojí zatím nejautentičtější nahrávku, kterou navíc zaznamenali i na filmový materiál.
Nahrávání se zůčastnil i úzký okruh věrných, kteří do nahrávky vtiskli výjimečnou náladu umocněnou magickým místem.
Cocotte Minute překročili pomyslný rubicon a dokázali, že statut kultovní kapely a doyena žánru v ČR jim náleží naprosto oprávněně. Nezbytné je doplnit, že skupina kompletní projekt !Rituál, kmen a srdce a kmen! postavila na nohy společně se svými fanoušky, kteří vznik videodesky podpořili neuveřitelnou častkou převyšující čtvrt milionu korun.
„Věřil sem tomu, že nám naši lidi daj najevo, že tu desku chtěj a podpořej nás. Přesto jsem byl překvapenej, jak moc si to přejou. Je to náš kmen a já jsem hrdej, že pro ně můžu hrát. Všechno jim na turné vrátíme skrz naše koncerty“ uvádí k tomu Zeller leader CM.

Facebook