ZRNÍ na přání

ZRNÍ na přání
E-Ticket
Co je E-Ticket?

Změna začátku koncertu

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Petr Kroutil & His Brothers

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

Batushka + Schammasch + Trepaneringsritualen

Futurum Music Bar, Praha 5

23.01.2018

Svěřujeme playlist fanouškům! Vyberte 17 písniček, které chcete slyšet na dvou po sobě jdoucích koncertech v pražské Akropoli ve dnech 8. a 9. října 2015. Kapela Zrní je koncertní špičkou, která vyprodává kluby a bývá součastí největších festivalů v zemi.

Změna času začátku, původně 20.00 hodin, nyní 19:30 hodin.

 

Vyberte 17 písniček, které chcete slyšet na dvou po sobě jdoucích koncertech v pražské Akropoli ve dnech 8. a 9. října 2015. Hlasovat můžete na facebooku kapely www.facebook.com/kapelazrni do 28. září

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Svěřujeme playlist fanouškům!

Vyberte 17 písniček, které chcete slyšet na dvou po sobě jdoucích koncertech v pražské Akropoli ve dnech 8. a 9. října 2015. Hlasovat můžete na facebooku kapely www.facebook.com/kapelazrni do 28. září.

„Moc se do Akropole těšíme. Je tam úžasná atmosféra, proto jsme tam hrávali fakt rádi. Ale v Praze na nás začalo chodit nějak hodně lidí, byla pro nás najednou malá, a tak jsme koncertovali poslední roky ve větších prostorech. Chtěli jsme si ale zase na takhle pěkným místě zahrát, a tak jsme to vymysleli tak, že uděláme dva koncerty za sebou, aby se tam lidi vešli," vzkazuje fanouškům kapela Zrní. „Až na pár výjimek tam tak může zaznít úplně jakákoli naše písnička. Což bude určitě pro nás vtipný. Určitě totiž lidi vyberou i věci, co už vůbec neumíme. No a poprvé nebudeme muset řešit playlist, bude to daný, vymyslíme jenom pořadí. Chachá."

O kapele:

Kapela Zrní je koncertní špičkou, která vyprodává kluby a bývá součastí největších festivalů v zemi jako jsou Colours of Ostrava, Rock for People, United Islands, Majálesy aj. Jejich projev je stejný jako jejich muzika. Osobitý, hypnotický, hutný, energický, uvěřitelný. Ačkoliv zpívají česky, jsou světoví.

To dokazuje mimo jiné i fakt, že byli v loňském listopadu vybráni jako jediný český headliner pro pražský showcasový festival Nouvelle Prague, kde upoutali pozornost zahraničních agentů a delegátů. Zaujali také ředitelku Colours of Ostrava, Zlatu Holušovou, díky které vzniklo unikátní propojení Zrní & Janáčkovy filharmonie Ostrava. Na Colours 2015 odehráli společný koncert na hlavní scéně hned po Björk pro 28.000 lidí. Aby těch úspěchů nebylo málo, tak jejich poslední deska Následuj kojota byla nominována na cenu kritiky Apollo, a také na Cenu Anděl 2014 hned ve třech kategoriích: kapela roku, alternativní deska roku a klip roku (videoklip Loďky). Za zmínku stojí i výtvarná složka desky od grafika a výtvarníka Aleše Fulína, který za ní získal prvenství v soutěži o nejlepší hudební design Megaton Fashion Show.
Zrní jsou také držitelé sošky Anděla za rok 2012 jako Objev roku za minulou desku Soundtrack ke konci světa. Ta byla nominována na téměř všechny hudební ceny v ČR.

Nevíte-li, co hrají, představte si bohémské housle plné něhy, tklivosti i dravosti, přidejte k tomu hravou kytaru, která zraje k dokonalosti, analytickou basu pulsující srdcem, která spolu s naléhavými bicími tvoří ideální pár a klukovsky jasný sebejistý hlas s projevem tak trochu psychadelického vizionáře. Okořeňte to beatboxem, elektronikou, harmonikou, flétnou a čirá Energie se vám vpije do hlavy a těla, a vy nevíte co dřív: zda sledovat to, že si kytara odskočila za bicí, bicí za harmoniku a zpěv buší zuřivě do kufru anebo si raději nezavřít oči a v duchu jejich textu „pluje tmou, sám, tmou, pluje tmou" se nechat pozvat do jejich světa.

Zrní to je pět kluků, kteří nepotřebují nikomu nic dokazovat, kašlou na outfit, mají co říct a je jim spolu dobře.

 

Videa:
www.youtube.com/user/ZRNI00

Fotky a videa

Facebook