Horkýže slíže (SK)

Horkýže slíže (SK)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Petr Kroutil & His Brothers

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

Batushka + Schammasch + Trepaneringsritualen

Futurum Music Bar, Praha 5

23.01.2018

Nitranská rocková kapela Horkýže Slíže se po letním festivalovém turné vrátí na podzim do České republiky na několik klubových koncertů. Ve čtvrtek 15. října rozbalí svou pověstnou show na kruhovém pódiu Lucerna Music Baru. Půjde o jediný pražský sólokoncert v roce 2015.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

HORKÝŽE SLÍŽE ROZBALÍ V LUCERNA MUSIC BARU SVOU POVĚSTNOU SHOW

Nitranská rocková kapela Horkýže Slíže se po letním festivalovém turné vrátí na podzim do České republiky na několik klubových koncertů. Ve čtvrtek 15. října rozbalí svou pověstnou show na kruhovém pódiu Lucerna Music Baru. Půjde o jediný pražský sólokoncert v roce 2015.

Čtveřice slovenských muzikantů brázdí klubová, „kulturáková“, halová i festivalová pódia již od roku 1992 a má za sebou 11 studiových alb. Samostatné koncerty Horkýže Slíže se již několik let daří vyprodávat a mnohdy i během několika dnů po zveřejnění akcí. Důkazem velké popularity skupiny jsou i videoklipy na YouTube, které atakují hranici 10 milionů zhlédnutí, což řadí kapelu na top příčky zájmu mezi českými a slovenskými kapelami. Návštěvníci se mohou těšit na průřez celé tvorby skupiny a také na improvizační překvápka frontmana Kuka.

Fotky a videa

Facebook