Andy C 4-h set (Ram Rec./UK) & MC GQ (UK)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Les Triaboliques /UK/

Výhodný nákup

Palác Akropolis, Praha 3

17.01.2018

Limited Edition

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

17.01.2018

Do Prahy se 25.9.2015 vrací drum&bassová; ikona, majitel labelu Ram Records, trend-setter, vlivný producent a především jedinečný dj Andy C. Legendární osobnost proslulá svými sety na 3 gramofony přiváží exkluzivní prodloužený set, ve kterém nás vezme na svou zatím nejdelší drum&bassovou; jízdu. Dámy a pánové, the one and only, Andy C!
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Andy C přiváží exkluzivní 4hodinový set

Do Prahy se 25. září vrací drum&bassová ikona, majitel labelu Ram Records, trend-setter, vlivný producent a především jedinečný dj Andy C. Legendární osobnost proslulá svými sety na 3 gramofony přiváží exkluzivní prodloužený set, ve kterém nás vezme na svou zatím nejdelší drum&bassovou jízdu. Dámy a pánové, the one and only, Andy C!

Andrew Clarke aka Andy C je známý svou precizní djskou technikou a především schopností vzít fanoušky na neopakovatelnou cestu všemi zákoutími drum&bassu. Právě takový je i aktuální  projekt Andy C All Night, se kterým již několikrát vyprodal Brixton Academy v Londýně. Čeští fanoušci teď budou mít poprvé možnost zažít něco podobného a vychutnat si Andyho v jeho zatím nejdelším představení v ČR.

Andy C již několikrát prohlásil, že cítí ke klubu ROXY speciální pouto (více v rozhovoru) a každoročně vyprodaný klub to bezpochyby dokazuje. Doporučujeme zakoupit vstupenky v předprodeji a nepropásnout tak šanci být Andymu zase o kousek blíž.

Fotky a videa

Facebook