Eats Everything (UK)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Please The Trees

Mersey Music Club, Brno

18.01.2018

Rhythm Desperados

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

18.01.201819.01.2018

Už 11. září 2015 začne v ROXY nová klubová sezóna. A my hned zkraje nasadili laťku hodně vysoko. Chcete ty nejčerstvější tunes a máte je mít! Přijíždí v současnosti jeden z nejžádanějších bristských hudebníků Eats Everything.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Eats Everything zahájí novou klubovou sezonu v ROXY

Už 11. září začne v ROXY nová klubová sezóna. A my hned zkraje nasadili laťku hodně vysoko. Chcete ty nejčerstvější tunes a máte je mít! Přijíždí v současnosti jeden z nejžádanějších bristských hudebníků Eats Everything.

Eats Everything aka Daniel Pearce se objevil na scéně v roce 2011 s debutovým singlem „Entrance Song“ vydaném pod známým labelem Catz N Dogz Pets. Okamžitě si získal pozornost Setha Troxlera, Carla Coxe a Jamieho Jonese. Následovaly další dunící bomby „The Size“ a „Trick Trac“. Hned za prvních dvanáct měsíců vyletěl Daniel raketově vzhůru. Získal titul DJ Magazinu „Best British DJ“ a stal se zatím jediným umělcem, kterému se podařilo za jeden rok vydat dva BBC Radio 1 Essential Mixy. Jestli jste v roce 2013 přeslechli jeho remix tracku Ruff Stuff, pravděpodobně jste nevystrčili paty z domu.

Nezabere dlouho poznat, co za vším tím úspěchem stojí. Je to láska na první poslech, skvělé beaty co vibrují v rytmu precizně kontrolované basy. Je to zvuk ovlivněný britskou taneční scénou, který Eats Everything dokonale ovládá v nezapomenutelných setech.

Daniel nepolevuje a v roce 2015 už vydal dvě CD a zúčastnil se dalšího Boiler Roomu. Z Coachelly, Ultra Music Festivalu, klubů Space Ibiza nebo Amnesia přijíždí poprvé do Prahy, 11. září držíme prst na tepu současné dance music. Vy u toho můžete být s námi a postarat se o to, že nová klubová sezóna bude posunovat laťku už jen výš a výš.

Fotky a videa

Facebook