Tonya Graves

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Jazz Efterrätt

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

21.01.2018

Petr Kroutil & His Brothers

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

22.01.2018

Nezaměnitelný hlas české hudební scény, tentokrát v podání se svojí kapelou.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Nezaměnitelný hlas české hudební scény, tentokrát v podání se svojí kapelou.

Nezaměnitelný hlas české hudební scény, tentokrát v podání se svojí kapelou sestavenou z mladých nadějných a skvělých muzikantů. Během setu představí Tonya jak písničky ze svého prvního sólového alba, zazpívá světové hity v čele s Personal Jesus, Cry Me A River aj., ale především představí písničky ze svého nového alba Back To Blues, které vyjde u firmy Supraphon již 16.10.! Na desce spolupracovala s Lukášem Martínkem, který jse zároveň podepsaný pod celkovou produkcí alba. Více na https://www.facebook.com/…ravesfanpage.

Facebook