Måns Zelmerlöw

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Les Triaboliques /UK/

Výhodný nákup

Palác Akropolis, Praha 3

17.01.2018

Limited Edition

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

17.01.2018

MÅNS ZELMERLÖW, vítěz ceny EUROVISION 2015, vystoupí 11.10.2015 v pražském Lucerna Music Baru
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

MÅNS ZELMERLÖW, VÍTĚZ CENY EUROVISION 2015, VYSTOUPÍ 11. ŘÍJNA 2015 V PRAŽSKÉM LUCERNA MUSIC BARU.

Måns Zelmerlöw, švédský vítěz Eurovision Song Contest pro rok 2015, dnes oznámil, že v rámci svého evropského turné vystoupí poprvé v České republice. Måns reprezentoval svou zemi skladbou "Heroes", kterou představil milionům diváků a s 365 body soutěž vyhrál, což je třetí nejvyšší skóre v historii této hudební soutěže. Måns Zelmerlöw vydal 5. června 2015 své v pořadí již šesté studiové album. To nese název „Perfectly Damaged“ a obsahuje celkem dvanáct písní, včetně vítězného eurosongu „Heroes“.

  První úspěchy v jeho kariéře přišly s rokem 2005, kdy se zúčastnil druhé řady švédské SuperStar, kde byl televizními diváky oceněn pátou příčkou. O rok později se stal vítězem taneční show Let’s Dance, následně získal hlavní roli v muzikálu Grease a obdržel nahrávací smlouvu, díky které mohl vydat své debutové album. Jeho předzvěstí byl singl „Carra Mia“, jenž se dostal na první místo švédské singlové hitparády a také do finále národního kola Eurovize Melodifestivalen 2007, kde obsadil třetí příčku. Následovala debutová deska „Stand By For…“, která se dostala až na úplný vrchol domácí hitparády a byla oceněna platinou. 

V roce 2009 se podruhé zúčastnil národního kola Melodifestivalen. Soutěžní skladba „Hope & Glory“ skončila v hlasování čtvrtá, o dost lépe se vedlo druhé desce „MZW“, která byla zlatá a vyhrála prodejní hitparádu.

Måns není pouze interpret, prosazuje se i jako skladatel a moderátor. Loni vydal desku „Barcelona Sessions“ obsahující skladby ovlivněné například Coldplay nebo Bryanem Adamsem.  Letošní rok se nese ve znamení nahrávky „Perfectly Damaged“, jejíž vydání ohlásil elektronikou ovlivněný singl „Heroes“, který přinesl již zmíněné první místo v soutěži Eurovision 2015.

Mans Zelmerlow
Måns ; "Vždycky jsem byl fanoušek obou soutěží -  Melodifestivalen i Eurovision a vítězství byl můj absolutní sen! Pociťuji velkou vděčnost a už se těším na podzimní turné - bude to úžasné setkání se všemi těmi hrdiny napříč Evropou."

Fotky a videa

Facebook