Petr Pan Complex,křest CD host Manon Meurt

Petr Pan Complex,křest CD host Manon Meurt

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Les Triaboliques /UK/

Výhodný nákup

Palác Akropolis, Praha 3

17.01.2018

Limited Edition

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

17.01.2018

Koncertní přehlídka mladých talentovaných kapel. Cílem projektu Junior klubu je podpořit mladé kapely v jejich činnosti.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Koncertní přehlídka mladých talentovaných kapel

Cílem projektu Junior klubu je podpořit mladé kapely v jejich činnosti.

PETER PAN COMPLEX

Mladá pětice vedená bratranci Jordanem Hajem a Givinarem Křížem pokřtí v Paláci Akropolis svůj dlouhohrající debut. Ten skupina nahrála v podzemních prostorách dejvického studia Faust Records pod taktovkou eklektického producenta Michaela Rendalla (The Futureheads, Adrian T. Bell). Právě Rendall skupinu vybičoval a posunul ke zvuku, který v našich končinách zrovna často neslýcháme. Dynamické přívaly kytarové energie střídají ozvěny současného izraelského písničkářství za doprovodu neustupujícího tepotu precizní rytmiky. Po třech letech od ochutnávky v podobě prvního EP Unholy kapela konečně našla svůj zvuk a sebevědomě si bere to nejlepší jak z alternativy, tak z hlavního kytarového proudu. 

MANON MEURT

Jako host večera se představí rakovnický rozvazbený zázrak Manon Meurt. Ti vydali svoji eponymní prvotinu na začátku loňského roku a od té doby nejsou k zastavení. Hutné kytarové plochy jdou ruku v ruce s éterickými zpěvy. Jemné melodické pasáže střídají výbuchy dosahující až noisových výšin. Není

Facebook