ZS (USA)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Les Triaboliques /UK/

Výhodný nákup

Palác Akropolis, Praha 3

17.01.2018

Limited Edition

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

17.01.2018

Výhodný nákup

Cena: vstupné se bude zvyšovat

Zs se nebojí zdůrazňovat svoje vnímání koncertu coby rituálního procesu. Krédem Zs je hudba, která překonává fyzické i mentální limity, a to jak u tvůrce, tak i u posluchače. Používá k tomu komunikaci s publikem, která hraničí s telepatií. Uvádí RACHOT Production
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

ZS (BROOKLYN, NEW YORK)

Spolupracovníci Animal Collective nebo Bena Frosta. Brooklynští iniciátoři rituálních koncertů vezou do Prahy kritikou oceněné album XE.

Zs se nebojí zdůrazňovat svoje vnímání koncertu coby rituálního procesu.

Krédem Zs je hudba, která překonává fyzické i mentální limity, a to jak u tvůrce, tak i u posluchače. Používá k tomu komunikaci s publikem, která hraničí s telepatií.

Kombinací známého a neznámého drží posluchače v napětí, aniž by sklouzla do samoúčelného chaosu. Její improvizace jsou vyváženým spojením přesně odměřené dávky „free“ struktury i pevného řádu.

Členové ZS spolupracovali s takovými skupinami, jako jsou Boredoms, Ben Frost, Dan Deacon, Marshal Allen, Gang Gang Dance, Animal Collective, noise-metalovými Orthrelm, noise-rockovými Aa, The Flying Luttenbachers a dokonce i se skladatelem Petrem Kotíkem působícím v New Yorku.

Album XE, které vyšlo letos v lednu na značce Northern Spy, získalo nadšené recenze. Kritika vyzdvihuje kontinuitu s trendy 90. let a kapelami Wolf Eyes, No-Neck Blues Band, Gang Gang Dance a Animal Collective.

Zs vytváří též zvukové instalace propojené s výtvarnými objekty, které skupina prezentovala v prestižních sálech i galeriích v Tokiu, na Donau Festivalu v Rakousku či na přehlídce South-By-Southwest v Texasu.

SESTAVA:

Sam Hillmer – tenorsaxofon

Patrick Higgins – kytara

Greg Fox – perkuse

„…Experimenty krautrockových skupin jako Can posouvají do 21. století,“ – Wire.

„Think Black Dice performed by Sun Ra and you're getting closer.“ – New York Times

Facebook