Circus Problem Balkan Fight Vol. 3: Circus Problem, Oranžáda, Dj Aviator

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Wolf Alice

Support: Places

Roxy, Praha 1

16.01.2018

Latin Wave

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

16.01.2018

Pravidelné balkánské šílenství se stěhuje do Paláce Akropolis! Oblíbená pražská kapela Circus Problem si zve hosty v podání kapel a DJs, aby s nimi svedla balkánský souboj, který se velmi rychle přemění ve velkolepou party. Přijďte do kotle podpořit zápasníky a protančit střevíce!
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Oblíbená pražská kapela Circus Problem si zve hosty v podání kapel a DJs, aby s nimi svedla balkánský souboj, který se velmi rychle přemění ve velkolepou party. Přijďte do kotle podpořit zápasníky a protančit střevíce!

CIRCUS PROBLEM BALKAN FIGHT Vol. 3

Circus Problém Parta punkových klaunů si založila hudební cirkus, ve kterém kombinuje balkánskou dechovku, diskotékový beat a laciný pop. S novým albem „Born not typical“ bourá kluby a další akce po celé republice i v zahraničí a nechává za sebou mejdany protančené až do rána. Jde o uskupení poněkud bláznivého charakteru, které vzniklo v roce 2012 a během dvouletého vývoje kapela hodně cestovala po západní Evropě (Francie, Německo a Švýcarsko), kde sklidila značný úspěch.

Oranžáda

Vznik Oranžády je ne zcela vyjasněná událost. Kapela pomalu vznikala již za středoškolských studií některých členů. O prvním oficiálním koncertu můžeme hovořit teprve v roce 2010, kdy Oranžáda (tehdy ještě pod pracovním názvem „Balkán") veřejně zahrála na absolventském koncertu Tomáše Kůgela. Během let se sestava měnila, repertoár narůstal a kapela zkoušela. Není tajemstvím, že se kapela nechá inspirovat jen těmi nejlepšími a to jsou Fanfare Ciocarlia, Goran Bregovic, Boban, Marko Markovic a další. Zásadním zlomem byl rok 2013, kdy se Oranžáda účastnila MFF v Karlových Varech, kde vystupovala po klubech a bavila turisty na ulici. Od té doby má kapela za sebou řadu vystoupení na festivalech, v klubech, na soukromých akcích i na ulici.

DJ Aviator

Letec na vlnách Balkan Beats vystupuje především po pražské klubové scéně. Jeho mixy jsou plné ostrých divokých beatů s občasnou zastávkou k původní balkánské dechovce.

Fotky a videa

Facebook