Junior Stage: Fuera Fondo (SK) + Ocho Ríos

Junior Stage: Fuera Fondo (SK) + Ocho Ríos

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

AghaRTA Band

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

20.01.201827.01.2018

Jazz Efterrätt

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

21.01.2018

Koncertní přehlídka mladých talentovaných kapel.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Cílem projektu Junior klubu je podpořit mladé kapely v jejich činnosti.

FUERA FONDO

Fuera Fondo je aktuálně jednou z nejvýraznějších kapel na Slovensku, která hraje SKA. Ovlivněna je ale několika žánry jako punk-rock, reagge, gypsi, balkan a word music. V roce 2010 vydala album Kráčajúc svetom, které pokřtila na velkém halovém turné společně se skupinou Horkýže slíže, ta si je přizvala jako hosta na celé své turné. Začátkem roku 2014 vydali album “Žúrový kráľ“. Fuera Fondo spolupracovali například se Sisou Fehérovou, Medial banana, Ska2Tonics a na svém kontě mají i množství koncertů v Čechách a doma na Slovensku. Hráli na jednom pódiu s kapelami jako SKA-P, Polemic, Horkýže Slíže, IMT Smile a mnoha dalšími. Pro Fuera Fondo jsou typická živelná „šou“ kterými strhávají diváky.

OCHO RÍOS

Pětičlenná plzeňská kapela vznikla v roce 2008. Vystřídalo se v ní několik muzikantů a v současné sestavě funguje od července 2014. Frontman Pavel Malina zpívá své texty španělsky, anglicky a česky, přičemž je časté, že v některých skladbách míchá více jazyků dohromady. Ocho Ríos hrají chytlavou taneční hudbu, ze které lze vycítit vliv mnoha žánrů – rock, reggae, latino music, blues, ale také ska, funk, world music. Živé a bohaté rytmy doplňují dechy, kytarová sóla. Zvukově se kapela podobá interpretům jako je Manu Chao, Che Sudaka a Spook and the Guay. Inspirováni těmito kapelami hrají Ocho Ríos energickou muziku, která nenechá posluchače v klidu a koncerty jsou vždy jedna velká taneční smršť.

Fotky a videa

Facebook