Andrej Šeban a Jiří Stivín

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Petr Kroutil & His Brothers

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

22.01.2018

Batushka + Schammasch + Trepaneringsritualen

Futurum Music Bar, Praha 5

23.01.2018

Společný koncert dvou geniálních muzikantů
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Několikanásobně oceněný famózní slovenský kytarista Andrej Šeban a významný český multiinstrumentalista Jiří Stivín vystoupí společně po letech na jednom pódiu. Publikum v pražském Paláci Akropolis zažije koncert, který se už nemusí opakovat.

Nenechte si ujít jedinečné československé spojení špičkových jazzových muzikantů.

„Na Jiřího Stivína sa teším, dlho sme sa nevideli. Kedysi sme spolu hrávali, keď sme s Oskarom Rózsom, Marcelom Buntajom mali kapelu. Budeme hrať každý sám, aj spolu. Zo svojej tvorby asi nebudem hrať nič, budem improvizovať, takže to bude koncert pre ten večer a čo príde, to príde," povedal Andrej Šeban.

„Půjde o jazzovou improvizaci, rozhodně nemáme dopředu domluvený seznam skladeb, všechno se bude odvíjet na základě aktuální atmosféry. Bude fajn znovu se s Andrejem Šebanem potkat na jednom pódiu," vysvětlil Jiří Stivín.

ANDREJ ŠEBAN je slovenský kytarista, skladatel, hudební producent a zpěvák. Mnohostranně zaměřený špičkový kytarista spolupracoval s mnohými domácími i zahraničními osobnostmi z různých hudebních žánrů. Na kontě má několik ocenění Hudobnej akadémie, získal Krištáľové krídlo za hudbu a cenu Ladislava Mortíka za jazzovou tvorbu.

JIŘÍ STIVÍN je známý a vyhledávaný český, světově uznávaný multiinstrumentalista, skladatel, hráč na zobcovou flétnu, saxofon a píšťaly. Skládal hudbu filmovou i pro divadlo. Má za sebou obrovské množství úspěšných hudebních projektů. Oceňovaný hudebník je nositelem vyznamenání České republiky Za zásluhy o stát v oblasti kultury a umění.

Fotky a videa

Facebook