Alkinoos Ioannidis, Yiorgos Kaloudis & Philokallia Ensemble

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Rhythm Desperados

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

18.01.201819.01.2018

El Nino

Mersey Music Club, Brno

19.01.2018

Oblíbený řecký multižánrový zpěvák a hudebník ALKINOOS IOANNIDIS vystoupí poprvé v Praze
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Oblíbený řecký multižánrový zpěvák a hudebník ALKINOOS IOANNIDIS vystoupí poprvé v Praze

Yiorgos Kaloudis: violoncello, krétská lyra

Jako host vystoupí Philokallia Ensemble

Alkinoos Ioannidis, známý řecký písničkář, hudebník a skladatel, vystoupí letos poprvé ve své dlouhé a úspěšné umělecké kariéře v Praze. Zazpívá písně jak ze svých vlastních alb, tak i z těch, na kterých se podílel. Na koncertě zazní i skladby z jeho nejnovějšího alba „Mikri valitsa“ (Malý kufr). Na turné ho doprovází vynikající řecký violoncellista, skladatel a improvizátor Yiorgos Kaloudis.

„Jedná se o zcela jedinečný koncert, který uspokojí publikum ve velmi širokém spektru – od milovníků populárních Alkinoových písní po náročné posluchače alternativní a vážné hudby“, říká umělecký ředitel Philokallia Ensemble Marios Christou o historicky první návštěvě oblíbeného řecko-kyperského zpěváka v České republice.

Alkinoova tvorba, ovlivněná kyperskou a řeckou kulturou, je jedinečným spojením různých žánrů s prvky byzantské, klasické i rockové hudby. I díky svému výjimečnému hlasu je v současnosti jedním z nejžádanějších řeckých zpěváků.

Jako spoluhráč s ním nyní vystupuje cellista Yiorgos Kaloudis. Ačkoli cesta, která svedla tyto dva hudebníky z odlišného uměleckého prostředí dohromady, byla dlouhá a klikatá, jejich souznění je výjimečné. Sdílí stejný pohled na krásu a estetiku, svobodu improvizace, čirou radost ze společného muzicírování i víru v sílu písně. Posluchači si díky tomu vychutnají skvělý umělecký zážitek, kde napětí vytváří pouze neotřelá hudební invence, nikoli umělci soupeřící na scéně.
Jedinečného koncertu se tentokrát zúčastní také český vokální soubor Phillokalia Ensemble.

Alkinoos Ioannidis: zpěv, kytara, kyperská loutna
Yiorgos Kaloudis: violoncello, krétská lyra

Philokallia Ensemble – ženský sbor, řídí Marios Christou

Fotky a videa

Facebook