Cool Day – 6. narozky

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Les Triaboliques /UK/

Výhodný nákup

Palác Akropolis, Praha 3

17.01.2018

Limited Edition

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

17.01.2018

Výhodný nákup

Cena: vstupné se bude postupně zvyšovat

Prima COOL slaví 6. narozeniny. V La Fabrice se rozjede pořádná narozeninová jízda. Jako první v republice můžete vidět první tři díly 26. řady Simpsonů. V Music&Contest; Zone vystoupí hiphopová taneční skupina Pentifull. O hudební show se postará rapper Ektor a DJ Poeta.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Prima COOL slaví 6. narozeniny. V La Fabrice se rozjede pořádná narozeninová jízda. Jako první v republice můžete vidět první tři díly 26. řady Simpsonů. V Music&Contest; Zone vystoupí hiphopová taneční skupina Pentifull. O hudební show se postará rapper Ektor a DJ Poeta. Nebude chybět ani Gaming&VideoZone;, která potěší fanoušky gamingu a videostreamingu. V této zóně se můžete setkat se známými youtubery v čele s Men T, ale i s dalšími známými z pořadu Hrajeme s Alim, včetně samotného Aliho.

Facebook