Beenie Man aka King Of The Dancehall (Jamaica)

Beenie Man aka King Of The Dancehall (Jamaica)
E-Ticket
Co je E-Ticket?

Zrušeno

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Batushka + Schammasch + Trepaneringsritualen

Futurum Music Bar, Praha 5

23.01.2018

Tough 3

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

23.01.2018

Cena: zrušeno

Nepíše se nám to lehce, ale musíme vás informovat, že jamajský Beenie Man zrušil své jarní evropské turné a tím pádem nevystoupí ani na plánovém koncertu 27. dubna v pražském Lucerna Music baru. Do Evropy přiletí po rozhodnutí svého managementu až někdy koncem léta 2015. Je nám to velmi líto, ale koncert tímto musíme zrušit. Vstupenky můžete vrátit v místě zakoupení.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Beenie Man aka King of the Dancehall, jedna z největších karibských superstars a autor více než padesáti jamajských hitů # 1 se vrátí se svou kapelou po čtyřech letech do Prahy! Kdo tu tehdy byl, ten ví, že jde o top-a-di-top koncert plný našláplách hitů, tance a zábavy. Kdo nebyl, může si konečně naprávit skóre, protože tohle bude fakt zásadní událost pro všechny fans black music…

Beenie Man se narodil v kingstonském Waterhouse 22. srpna 1973 a od rodičů dostal prorocké jméno Moses Davis. Kultura na Jamajce všude přítomných soundsystémů jej oslovila už v předškolním věku. Umožnil mu to jeho strejda Sydney Wolf, který vedle bubnování pro Jimmy Cliffa (hvězdu filmu Harder They Come) pouštěl desky u soundsystému Master Blaster. Asi pomohla i skutečnost, že mezi blízkými přáteli rodiny byl např. Duckie Simpson z kapely Black Uhuru. A tak Beenie zpíval poprvé u soundsystému už když mu bylo pět, a první pecku ve studiu nahrál už v osmi letech! Dětské hvězdy většinou brzy vyhasnou, zvláště pak na Jamajce, kde jsou talentovaní zpěváci a muzikanti doslova na každém rohu. Beenie Man je ale zářivá vyjímka! Dodnes je top entertainer v první lize jamajského dancehallu, který sází hit za hitem na libovolném riddimu. Jedna z nějvětších karibských superstars a autor více než 50 jamajských hitů # 1!

Do songů si jej pozvala i Alicia Keys nebo pánové Wyclef Jean, Sean Paul,  Shaggy, Busta Rhymes a tak dále a tak dále. Zkrátka a dobře, hvězda velké čtyřky legendárních jamajských deejays (Beenie, Bounty Killa, Sizzla a Capleton) se vrátí do Prahy s plnou parádou! Beenieho historie a diskografie jsou pořádně dlouhé, takže pro více informací doporučujeme k přečtení velkou biografii z archívů Jahmusic @ http://www.jahmusic.net/2011/12/beenie-man

https://www.facebook.com/events/1564501797122552


Fotky a videa

Facebook