Dymytry

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Lucerna Music Bar

Lucerna Music Bar, Praha

24.11.201716.05.2018

Rocková kapela Dymytry existuje na Československé scéně dvanáctou sezonu.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Rocková kapela Dymytry existuje na Československé scéně dvanáctou sezonu. Za tu dobu odehrála stovky koncertů, pravidelně vystupuje na většině tuzemských festivalů, včetně těch největších (Masters of Rock, Votvírák, MetalFest, Rock for People). Jako jediná česká skupina reprezentovali Dymytry naši zem na obřím festivalu Wacken v rámci Wacken Metal Battle. Kapela absolvovala vroce 2014 přes 40 koncertů společného turné s legendárními Arakain, většinu zastávek turné se podařilo vyprodat. Dymytry jsou v tuto chvíli v plném proudu svého prvního samostatného turné. Pro své fanoušky nachystali pódiovou doplněnou zvukem, světelným řízeným počítačem a LED stěnou s animacemi vytvořenými na míru pro celý koncert a pouze pro Psy-Core tour 2015. „Chtěli jsme udělat pro naše fanoušky něco mimořádného, abychom se všichni společně skvěle pobavili. Věříme, že každý, kdo přijde na Dymytry, bude odcházet s pocitem, že viděl a slyšel něco, co se jen tak nevidí“ řekl kapelník Jirka „Dymo“ Urban. Dymytry připravili pro své fanoušky v rámci propagace turné řadu novinek, jmenujme například nový singl „Z Pekla“ obsahující dvě nové písně a několik remasterovaných hitů v živém podání. Všechny fabnoušky tvrdé muziky a skvělého piva určitě potěší unikátní edice dvoulitrových plechovek svijanského speciálu v barvách kapely. Obě novinky, společně se spoustou dalších, je možné zakoupit během všech vystoupení kapely. velkolepou show špičkovým monstrózním parkem

Facebook