Public Service Broadcasting

Public Service Broadcasting

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Jazz Efterrätt

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

21.01.2018

Petr Kroutil & His Brothers

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

22.01.2018

Jedinečný britský hudební projekt Public Service Broadcasting se představí poprvé v ČR. Dvojice londýnských hudebníků, která si rychle podmaňuje svět svou unikátností přijede se do pražského klubu Chapeau Rouge 21. 5.2015 v rámci tour ke svému druhému albu, nazvanému příznačně The Race For Space.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Jedinečný britský hudební projekt Public Service Broadcasting se představí poprvé v ČR. Dvojice londýnských hudebníků, která si rychle podmaňuje svět svou unikátností přijede se do pražského klubu Chapeau Rouge 21. května v rámci tour ke svému druhému albu, nazvanému příznačně The Race For Space.

Pamatujete na pořad Hledání ztraceného času? Něčím podobným se pravděpodobně nechala inspirovat britská skupina Public Service Broadcasting. Dva hudebníci, u kterých máte pocit, že se vyloupli spíše sborovny střední školy ze 70.let, J.Willgoose, Esq. a Wrigglesworth ve své hudbě sjednocují zdánlivě nesjednotitelné – dobová hlášení, monolog z infofilmů nebo z propagandistických snímků z doby dávno minulé – a žívé banjo, bicí, kytaru či elektroniku, čímž oblékají minulost do velmi moderního hudebního kabátu.

Jejich debutové album Inform – Educate – Entertain vyšlo v květnu 2013 a rychle získalo vysoká hodnocení od prestižních médií jako The Guardian, The Independent nebo Artrocker Magazine. A jiné úspěchy na sebe nedaly dlouho čekat – úspěšná vystoupení na jednom z největších festivalů světa v Glastonbury, Green Man nebo Bestival jsou toho důkazem. 

Na novém albu, které je teprve týden a pár dní staré se Public Service Broadcasting vrací k době studené války a vrhnou nás zpět do doby, kdy zuřil zápas mezi SSSR a USA o to, kdo se stane vesmírnou velmocí.

Přijďte se přesvědčit na vlastní oči a uši o jedinečnosti tohoto muzikantského dua. Nenechte si ujít jejich vůbec první vystoupení v ČR a navíc v intimním prostředí klubu Chapeau Rouge.

Pořadatel: http://www.fource.cz

Fotky a videa

Facebook