Headhunterz

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Les Triaboliques /UK/

Výhodný nákup

Palác Akropolis, Praha 3

17.01.2018

Limited Edition

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

17.01.2018

Heady je zpátky! Absolutní špička hardstyle, holandský DJ a producent Headhunterz, se vrací do Prahy! Svůj set odehraje 24. dubna 2015 v klubu Storm na Žižkově
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Je mu 29 let a patří mezi nejlepší Djs na světové hard dance scéně. Willem Rebergen alias Headhunterz zažil skutečně raketový vzestup a co je důležitější, na vrcholu se už pěkně dlouho drží. Zahrál si na festivalech jako je Coachella nebo Tomorrowland a v rodném Holandsku vystupuje ve vyprodaných sportovních halách. V minulosti spolupracoval například se Skrillexem, Hardwellem nebo Oliverem Heldensem. Ne náhodou ho respektovaný časopis DJ MAG zařadil na 11. příčku žebříčku TOP 100 DJs.

Od roku 2011 Headhunterz provozuje oblíbený podcast HARD with STYLE a aby toho nebylo málo, založil i stejnojmenný label, který podporuje začínající umělce. Za svou více než desetiletou kariéru vydal nespočet špičkových mixů. Za všechny můžeme zmínit třeba Scantraxx Rootz nebo Project One tvořený producentem Wildstylez. Pecka Colors ft. Tatu okamžitě vyskočila na přední pozice hitparád a získala dokonce zlatou desku.

Pořadatel: http://www.fource.cz

Fotky a videa

Facebook