Akua Naru

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Please The Trees

Mersey Music Club, Brno

18.01.2018

Rhythm Desperados

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

18.01.201819.01.2018

Koncertní série Excelent Jukebox, se může pyšnit pořádným úlovkem. Do Prahy se totiž v rámci tohoto seriálu koncertů vrátí americká MC žijící v Německu a skutečně excelentní textařka Akua Naru. Tento vyjímečný koncert se uskuteční 22. května 2015 v Paláci Akropolis v Praze.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

EXCELENT JUKEBOX: FASCINUJÍCÍ MC AKUA NARU UHRANE PALÁC AKROPOLIS

Koncertní série Excelent Jukebox, se může pyšnit pořádným úlovkem. Do Prahy se totiž v rámci tohoto seriálu koncertů vrátí americká MC žijící v Německu a skutečně excelentní textařka Akua Naru. Tento vyjímečný koncert se uskuteční 22. května 2015 v Paláci Akropolis v Praze.

Akua Naru je známou světoběžnicí, narodila se v New Haven v USA a přes západní Afriku a Čínu se dostala až do Německého Kolína nad Rýnem, kde v současnosti žije a skládá. Zkušenosti a vlivy z těchto cest se odrazily na jejím debutovém albu „...The Journey Aflame“ vydaném v roce 2011. Hip hopoví a jazzoví kritici od New Yorku až po Moskvu byli tímto albem nadšeni a Akua Naru si tím jednak upevnila pozici ve scéně, ale zároveň se stala i vzorem a příkladem, že i žena se může na převážně mužské scéně velmi dobře prosadit. Úspěch zaznamenal hlavně singl „The World is Listening“ produkovaný německými producenty JR&PH7 a Akua Naru se povedlo přesně to o čem zpívá...svět opravdu poslouchal.

Důvody její popularity jsou jednoduché.Geniální kombinace klasického hip hopu, skvěly cit pro texty, netající se sociální kritikou a mistrovského muzikantsví ji vynáší přirovnání k hiphopové královně 90.let Lauryn Hill a vše je korunováno naprosto úchvatným živým vystoupením. Akua Naru totiž veškeré koncerty hraje s svou 6ti člennou živou kapelou DIGFLO.

„Minulý koncert v Praze byl neskutečný. Hrozně se těším zpátky, tentokrát i se svým novým albem "The Miner's Canary". 

Praho, jsi ready? Už se nemůžu dočkat až tě znovu uvidím.”

- Akua Naru

Akua Naru není pro české publikum žádným neznámým pojmem, v roce 2012 navštívila Prahu v rámci festivalu Struny Podzimu, který združuje DJs, soul, hiphop, jazz fusion a rap a setkala se zde s nebývalým ohlasem a úspěchem, takže rozhodně je na co se těšit. Je totiž známá tím, že dovede naprosto uchvátit publikum a mnozí pak odchází domu s tím, že musí kompletně přehodnotit svůj názor na hip hop a na ženy, věnující se právě tomuto stylu.

Pořadatel: http://www.fource.cz

Fotky a videa

Facebook