MTO Universal Praha

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Les Triaboliques /UK/

Výhodný nákup

Palác Akropolis, Praha 3

17.01.2018

Limited Edition

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

17.01.2018

(Hudba, kterou jinde neuslyšíte – díky bohu!) Malý Taneční Orchestr patří již více než pětadvacet let k našim předním hudebním tělesům – a pouze jeho diskriminace v období komunistické hrůzovlády způsobila, že se na výsluní popularity vyhřívali Hybš, Vlach, Kmoch a Obruba.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

MTO UNIVERSAL PRAHA

(Hudba, kterou jinde neuslyšíte – díky bohu!)

Malý Taneční Orchestr patří již více než pětadvacet let k našim předním hudebním tělesům – a pouze jeho diskriminace v období komunistické hrůzovlády způsobila, že se na výsluní popularity vyhřívali Hybš, Vlach, Kmoch a Obruba.

Zloba, závišť, zášť + strach a svár = důvody, proč brány vytoužených Bratislavských

Lyr a Děčínských kotev zůstávaly pro MTO uzamčené. Soubor se proto uchyluje do polo-ilegality, kde si své oficiální zneuznání kompenzuje kopírováním svých úspěšnějších kolegů: jak orchestrů a skupin (např. Katapult), tak jednotlivých superhvězd televizní obrazovky (Pavel Liška, Hanička Zagorová, Drupi, Dušan Grůň, Karel Hála atd., atd.). Repertoár ovšem dodnes doplňují liboví Elvis Presley, Tom Jones a Frank Sinatra, lidoví Promovaní inženýři od Plavců-Rangers, ale i poetický Petr Novák.

Nyní máte možnost i vy protančit střevíce více než čtyřhodinovém koncertu, kde zazní výběr skladeb z naší poválečné historie s důrazem na 70. a 80. léta. Z novějších skladeb jmenujme alespoň „Nádherný rój“ Daniela Hůlky a hit „Souměrná“ od Báry Basikové“.

Za nástroji a mikrofony se Vám představí přední pražští umělci: výtvarníci Zdeněk Lhotský, František Skála, Aleš Najbrt, virtuosi Jiří Podzimek, Roman Fojtíček a Luděk Polifka, herečky Lenka Vychodilová, Jana Hanáková, Tomáš Hanák.

Fotky a videa

Facebook