Junior Stage: San Set, BezLimitu, Sirkyskon, „Vagyny Dy Prag

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Soulfly (BRA)

Roxy, Praha 1

22.07.2018

The Dead Daisies

Lucerna Music Bar, Praha

22.07.2018

Koncertní přehlídka mladých talentovaných kapel.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketmaster Česká republika, a.s. neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

JUNIOR STAGE

SAN SET, BezLimitu, Sirkyskon, „Vagyny Dy Praga“

Koncertní přehlídka mladých talentovaných kapel.

Cílem projektu Junior klubu je podpořit mladé kapely v jejich činnosti.

SAN SET

Pražská poprocková kapela v čele s charismatickou zpěvačkou hraje kytarově taneční mainstream v tom nejlepším slova smyslu. Od roku 2013 svým fanouškům přináší hudbu převážně v pražských klubech. „SAN SET je svět, ve kterém může každý najít sám sebe“, říkají.

BezLimitu

je rocková kapela ze Svitav. Vznikla v roce 2008 a sestava se od té doby stále formovala a procházela změnami, zkoušely se i různé nástroje v kapele, jako třeba klávesy, cello, gramce nebo dva hlavní zpěvy. Na konci roku 2014 se obsazení ustálilo a díky melodickému zpěvu, sehranou rytmikou a zvukem sedmistrunné kytary, které BezLimitu začalo v průběhu hledání svého zvuku používat, má kapela osobitý sound.

Sirkyskon

poprocková kapela ze Sušice.

Založena byla v roce 2008, v roce 2010 prošla změnou členů do současné podoby a natočila demíčko a CD.

Aktuálním záměrem kapely je "nabírat nové a nové fanoušky a připravit pro ně singl s videoklipem, na kterej se bude těžko zapomínat".

„Vagyny Dy Praga“

"Punk, country, hiphop a litry griotky... to je neopakovatelná šau vykutálené pražské partičky", napsali o sobě a dodávají - "originální sbor, co ti urve koule".

Facebook