Luno + křest CD

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Petr Kroutil & His Brothers

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

22.01.2018

Batushka + Schammasch + Trepaneringsritualen

Futurum Music Bar, Praha 5

23.01.2018

Kapela Luno pokřtí 27. března v pražské Akropoli svou novou desku s názvem Close to Silence.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Kapela Luno pokřtí 27. března v pražské Akropoli svou novou desku s názvem Close to Silence. Novinka je výběrem těch nejlepších skladeb kapely nahraných v nezvyklé akustické poloze a intimní atmosféře desky vévodí uhrančivý vokál Emy Brabcové. Na vydání desky se podíleli fanoušci kapely, kteří jej podpořili v rámci crowdfundingové kampaně. Na koncertě v Paláci Akropolis kapelu doprovodí celá řada atraktivních hostů. Na klavír Franko Dudinka z Mandrage, smyčcové kvarteto z orchestru Piccola Orchestra, dvojčata Katzerovy z 20 Minutes jako backvokalistky, ale i vybraní fanoušci, kteří přispěli na vydání nové desky.

Facebook