Voila!

Voila!
E-Ticket
Co je E-Ticket?

Narozeninový koncert

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Rhythm Desperados

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

18.01.201819.01.2018

El Nino

Mersey Music Club, Brno

19.01.2018

VOILA! oslaví páté narozeniny koncertem v Lucerna Music Baru. Dne 6. května 2015 se uskuteční velký narozeninový koncert. Fanoušci se mohou těšit na skutečnou show doprovázenou řadou speciálních hostů. Během koncertu VOILA! se tak objeví smyčcový kvartet Kvintesence, slovenská harfistka Mária Kmeťková, swingující sestry Hot Sisters, hudebník a rapper Jen Hovorka a další
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

VOILA! oslaví páté narozeniny koncertem v Lucerna Music Baru

Dne 6. května 2015 se uskuteční velký narozeninový koncert kapely VOILA! v pražském Lucerna Music Baru. 

Fanoušci se mohou těšit na skutečnou show doprovázenou řadou speciálních hostů. Během koncertu VOILA! se tak objeví smyčcový kvartet Kvintesence, slovenská harfistka Mária Kmeťková, swingující sestry Hot Sisters, hudebník a rapper Jen Hovorka a další. Kapela zahraje písně z nedávno vydaného debutového alba Décollage, ale i nové písně, a také slavnostně pokřtí nově natočený singl Casanova Boys.

Oslavu pátých narozenin kapely VOILA! zahájí Pražská jidiš kapela. Následovat bude VOILA! se svými hosty a poté se o atmosféru hudby 30. let až do pozdních hodin postará DJ Swing Garden se svými elektronickými beaty plnými původního swingu, jazzu a rock’n’rollu. 

Videa:

https://www.youtube.com/watch?v=_W4eHVlPCMY

https://www.youtube.com/watch?v=ag1f3WbYfbo

https://www.youtube.com/watch?v=2GyWwI3Uig4

 

O kapele VOILA!:

Kapela VOILA! vznikla před téměř pěti lety, když slovenská zpěvačka Zdenka Trvalcová potkala v Praze akordeonistu Michala Mihoka. Nejdříve hráli francouzské chansony v netradičních úpravách, později se začali věnovat vlastní tvorbě a v současném složení zpěv, akordeon, kytara , kontrabas a bicí, pokřtili 25. 10. 2014 své první album Décollage v pražském Nodu. Baví je různé hudební styly 20. století a jejich hudba se dá charakterizovat jako namixované retro složené z chansonu, swingu,reggae, jazzu, twistu, hip hopu i popu. V lednu 2014 získali ocenění Český tučňák za rok 2013.

Fotky a videa

Facebook