Křest druhého CD Hand Grenade

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Freestylers Live (UK)

Lucerna Music Bar, Praha

19.10.2017

Lucerna Music Bar

Lucerna Music Bar, Praha

19.10.201716.05.2018

Čeká vás jedinečná show se skvělým zvukem!!!
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Čeká vás jedinečná show se skvělým zvukem!!!

HAND GRENADE - v dubnu 2015 Hand Grenade vydají a pokřtí své v pořadí druhé CD, které v březnu vyráží nahrávat do Bratislavy. Mladá kapela z Mirovic na Písecku (Jižní Čechy) vznikla v roce 2008 jako parta samouků, hrající melodický rock Postupem času se dopracovala na současný styl, který by se dal charakterizovat jako moderní metal - metalcore. V listopadu 2012 pokřtili své první CD s názvem Pravá tvář. Do dnešního dne má kapela odehráno cca. 300 koncertů po celé ČR a opakovanou účast na mezinárodních festivalech jako Masters Of Rock, Basinfirefest, Přeštěnice Music fest, Tarock, Magmafesty a na mnoha dalších akcích. V roce 2013 vydali singl s "Nejsi anděl" ke kterému vznikl zatím první videoklip.

Fotky a videa

Facebook