Křest druhého CD Hand Grenade

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

AghaRTA Band

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

20.01.201827.01.2018

Jazz Efterrätt

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

21.01.2018

Čeká vás jedinečná show se skvělým zvukem!!!
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Čeká vás jedinečná show se skvělým zvukem!!!

HAND GRENADE - v dubnu 2015 Hand Grenade vydají a pokřtí své v pořadí druhé CD, které v březnu vyráží nahrávat do Bratislavy. Mladá kapela z Mirovic na Písecku (Jižní Čechy) vznikla v roce 2008 jako parta samouků, hrající melodický rock Postupem času se dopracovala na současný styl, který by se dal charakterizovat jako moderní metal - metalcore. V listopadu 2012 pokřtili své první CD s názvem Pravá tvář. Do dnešního dne má kapela odehráno cca. 300 koncertů po celé ČR a opakovanou účast na mezinárodních festivalech jako Masters Of Rock, Basinfirefest, Přeštěnice Music fest, Tarock, Magmafesty a na mnoha dalších akcích. V roce 2013 vydali singl s "Nejsi anděl" ke kterému vznikl zatím první videoklip.

Fotky a videa

Facebook