Jesse Royal (Jamaica) Royally Speaking Tour

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

El Nino

Mersey Music Club, Brno

19.01.2018

Fleret

host: Franc Alpa

Masters of Rock Café, Zlín

19.01.2018

Další svěží jméno jamajského reggae se chystá do Prahy! Koncertní reggae seriál Top-A-Di-Top pokračuje i v roce 2015 v českých premiérách největších objevů současné jamajské scény. Po jménu Romain Virgo se představí 30. března v Lucerna Music Baru teprve čtyřiadvacetiletý Jesse Royal. Právě on patří mezi obrovské objevy new roots reggae.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Další svěží jméno jamajského reggae se chystá do Prahy!

Koncertní reggae seriál Top-A-Di-Top pokračuje i v roce 2015 v českých premiérách největších objevů současné jamajské scény. Po jménu Romain Virgo se představí 30. března v Lucerna Music Baru teprve čtyřiadvacetiletý Jesse Royal. Právě on patří mezi obrovské objevy new roots reggae.

Muzice se věnuje klasicky po jamajsku celý život a začínal zpívat v kostelním sboru. Jako teenager rád zpíval covery Ziggy Marleyho společně se svým kámošem Danielem, který je shodou okolností Ziggyho synem. Pracovitost na zpěvu, flow a textech nyní dává své ovoce. O necelou dekádu později už je Jesse Royal čím dál větší hvězdou žánru new roots reggae a má výbornou vlastní tvorbu a fanoušky. Největším hitem je zatím Modern Day Judas na Rootsman riddimu, na který natočil pecku srovnatelnou s verzí Damiana Marleyho nebo dalších lidí z party umělců kolem hnutí Jah Ova Evil včetně jeho blízkého kamaráda Chronixxe. Toho jsme měli možnost vidět v Lucerně před dvěma lety těsně před jeho celosvětovým hypem. Jesse Royala tento krok ještě čeká, ale díky jeho originalitě, talentu a flow nemáme pochyb, že to bude velmi brzy.

Loni si jeho skills všiml sám Diplo a jeho kolega Walshy Fire z projektu Major Lazer. Neváhali ani chvíli a natočili s Jessem parádní mixtape pojmenovaný Royally Speaking na kterém Royal exceluje na riddimech nejrůznějších žánrů včetně produkce J Dilla nebo Major Lazer. Půl milionu posluchačů během jediného měsíce je potvrzením, že jméno Jesse Royal míří směrem k hvězdným zítřkům. Nenechte si ujít jeden z nejzajímavějších hlasů současného new roots reggae.

Facebook