Incite (USA)

Incite (USA)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Jazz Efterrätt

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

21.01.2018

Petr Kroutil & His Brothers

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

22.01.2018

Syn Maxe Cavalery ze Sepultury Richie přiveze v únoru do Prahy svoji kapelu Incite
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Syn Maxe Cavalery ze Sepultury Richie přiveze v únoru do Prahy svoji kapelu Incite

Kapela v sestavě Richie Cavalera [zpěv], Gene Macazan [kytara], Luis Marrufo [basová kytara], a Zak [bicí] si na zvuku dává záležet a vytvořila pěkně ostré monstrum. Incite nešetří ďábelskými riffy a důmyslnými sóly.

V roce 2009 svým debutem The Slaughter pěkně rozčeřily vlny heavy metalu. Kritika album hodnotila jako "thrash, kterému prostě neodoláte", singl "Army of Darkness" se dlouho držel v hitparádě Sirius Metal Charts a skupina projela Evropu, Kanadu, Austrálii a Spojené státy, společně s Dillinger Escape Plan a Soulfly. Cavalerovi tvrdá muzika nebyla cizí, vždyť získával ostruhy v Soulfly. Už ve svých dvanácti letech zpíval s nimi na pódiu "Bleed" na OZZfestu 1998 a předtím si zajamoval na bicí na posledním koncertu Sepultury s Maxem. Od té doby nahrával jak se Soulfly, tak s Cavalera Conspiracy. Nicméně na druhém albu Incite se posunul na jinou úroveň.

Letos vydali své třetí album s názvem Up In Hell a aktuálně oznámili evropské turné na rok 2015.

Cavalera říká: "Když přijedeme do vašeho města, uvidíte skvostnou metalovou show. A po masakru vyrazíme zničit další město.”

Incite u nás již jednou hráli, když v roce 2012 vystoupili v Lucerna Music Baru právě jako support Sepultury. Tentokrát Incite zamíří do Futurum Music Baru, kde 6.února odehrají svůj sólový koncert.

Více info na:

www.minushead.com/bands/incite/

www.facebook.com/inciteband

www.dsmacku.com

www.facebook.com/dsmackupromotion

Fotky a videa

Facebook